Diskuze

Maďarští hokejisté dlouho vzdorovali Finům, ti nakonec vyhráli 3:0

Až téměř do konce druhé třetiny drželi maďarští hokejisté nerozhodný stav 0:0 s favorizovaným Finskem, které nakonec vyhrálo 3:0 a poskočilo na první místo skupiny B. Kanada má však o zápas méně. Maďaři zůstávají bez bodu poslední.

J53á44n 57K43o58t80ú23č

12. 5. 2016 13:37

Ešte budeme radi za taký výsledok proti Fínom, aký uhrali Maďari :)

možnosti

Maďarsko má mé sympatie a obdiv.R^ Třetí třetina byla sice ve styl "Finsko vlastní všechny puky", ale snaha, odhodlání a bojovnost maďarského týmu vysoko hledí nad trapností slovenských hokejistů!R^

11. 5. 2016 21:08

to skandování maďarských fanoušků je prostě perfektní, vůbec to neni ta klasická nuda, má to šťávu

4 0
možnosti

Maďaři se ani v přesilovce prakticky nedostávají do útočného pásma. Brání sice srdnatě ale dopředu jsou úplně zoufalí...

1 0
možnosti

Snad Maďaři srovnají, přál bych jim to. To nasazení je neskutečné.

0 0
možnosti

J47a41n 48S28t98o87d56o67l19a

11. 5. 2016 20:45

Maďaři neskutečně brání, lítají po celém kluzišti. Neskutečné nasazení. Nevypadá to, že by mělo Maďarsko dát gól, ale úsilí je neuvěřitelné. Čekal jsem, že vydrží tak deset minut, ale gól padl a před koncem druhé. Tak uvidíme, jestli vydrží až do konce.

možnosti

Doufám, že ČR si taky na Kazachstánu nažene skóre, Fini by to mohli Maďarům nechat,pak ještě Maďaři porazit Belorusi a sestupují Slovaci. Jak jsem nad nimi neustále držel ochranou ruku,tak mě dnes zklamali.Parodie na hokej.