• 0
Během sedmi minut dostali fotbalisté Mutěnic dvě branky a zápas v Lanžhotě prohráli. Coby druhý tým tabulky vůbec nezvládli začátek zápasu, protože oba góly inkasovali v úvodních sedmi minutách. Vládcem Jihomoravského přeboru je Tišnov, který soupeřům nastřílel dohromady přes sto branek.

Výsledky 27. kola: Bosonohy - Bystrc 3:2 (1:0), Sparta Brno - Moravská Slavia 1:4 (0:3), Ivančice - Tišnov 1:2 (1:0), Vojkovice - Rousínov 1:2 (1:2), Novosedly - Bohunice 1:4 (1:0), Lanžhot - Mutěnice 2:0 (2:0), Ráječko - Boskovice 1:1 (1:1), M. Krumlov - Bučovice 5:1 (2:1).

1. AFK Tišnov 30 24 3 3 103:29 75
2. FK Mutěnice 30 22 1 7 67:33 67
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 18 3 9 74:49 57
4. FK SK Bosonohy 30 16 4 10 69:53 52
5. TJ Tatran Bohunice 29 15 5 9 55:34 50
6. SK Olympia Ráječko 30 14 5 11 73:54 47
7. FC Ivančice 30 15 2 13 66:49 47
8. Tatran Rousínov 29 12 5 12 47:49 41