Chtěla jsem se zrušit, řekla Koukalová po vítězství

17:31

Už když v posledním kole Gabriela Koukalová přijížděla do našlapané Vysočina Areny, věděla, že právě doma vyhrála závod biatlonového Světového poháru. Poslala pusu bouřícím fanouškům a nevěřícně se usmívala. Na stupních vítězů pak divákům na stadionu popřála krásné svátky. celý článek

Z26i26m56m90e67r
Zajímalo by mne, kdo byl hlasatelem přímo na stadionu. Toho člověka je třeba zasypat zlatem. Mohl tam být člověk, který...
S94o20f76i61e
K86l50e92n37n12e68r92o74v70á
Trochu váš názor poupravím. Moderátor byl fajn a dělal svou práci dobře. Představoval startující sportovce, informoval,...