• 0
Málo vídaný kiks předvedl v posledním podzimním kole fotbalové divize A brankář Českého Krumlova Michal Trnka, jeho tým prohrál v Jankově o tři góly. Na prvním místě jsou po podzimu hráči Karlových Varů, na jejichž vítězství nad Doubravkou se podílel i bývalý obránce Slavie František Dřížďal. Podívejte se na video.

Začněme však v Jankově, kam přijeli fotbalisté Českého Krumlova a v prvním poločase tam hráli bez gólů. To změnil kiks brankáře Michala Trnky, který promáchl odkop a domácí Roman Pořádek si doběhl pro jednoduchý gól. Jankov nakonec zvítězil 3.0.

„Poslední podzimní kolo, první divizní domácí výhra! Odnesl to v derby Český Krumlov. Na první gól se čekalo do 50. minuty, kdy nám ho daroval neskutečnou minelou gólman Trnka, poté jsme přidali ještě dva a v závěru jsme zápas změnili v exhibici,“ radovali se vítězové na svém facebookovém profilu.

Závěr podzimu si vítězně užili i první dva týmy tabulky. Karlovy Vary vyhrály v Doubravce, když jejich vítězný gól vstřelil ranou zpoza šestnáctky František Dřížďal.

Druhý nejlepší střelec soutěže Martin Jirouš z Čížové pomohl dvěma góly ke skalpu Rokycan.

Výsledky 15. kola: Aritma Praha - Klatovy 1:1 (1:1), pen. 3:5., Motorlet Praha - Mariánské Lázně 1:0 (0:0), Čížová - Rokycany 4:1 (3:0), Dobříš - Admira Praha 1:2 (1:2), Doubravka - Karlovy Vary 1:3 (1:1), Jankov - Český Krumlov 3:0 (0:0), Ostrov - Malše Roudné 3:1 (2:1).Sušice - Sedlčany 0:3 (0:0).
Dohrávka 14. kola: Český Krumlov - Motorlet Praha 0:0, pen. 7:6.

1. Karlovy Vary 15 12 1 0 2 54:18 38
2. Čížová 15 11 1 0 3 39:11 35
3. Admira Praha 15 10 2 1 2 33:11 35
4. Motorlet Praha 15 8 1 4 2 33:9 30
5. Aritma Praha 15 7 3 1 4 23:20 28
6. Doubravka 15 7 1 1 6 25:18 24
7. Mariánské Lázně 15 6 1 2 6 22:21 22