• 0
Ani dva téměř totožné góly nepomohly fotbalistům Jíloviště k vítězství na hřišti Rakovníku. Souboj týmů z druhé poloviny tabulky Středočeského přeboru nakonec ve prospěch domácího týmu rozhodly penalty. Na momenty z 15. kola soutěže se podívejte ve videu.

V 50. minutě Vojtěch Šulc. Zhruba o patnáct minut později František Janoušek. Oba fotbalisté Jíloviště dali velmi podobné góly, jejich tvrdé rány letěly přímo pod břevno, Šulcův gól dokonce na cestě do sítě zabubnoval na břevno.

Jenže ani dvě trefy na hřišti Rakovníku k výraznějšímu bodovému zisku nestačily. Domácí totiž do vedení poslal ještě v prvním poločase Jaroslav Červený, a přestože ve druhé půli Rakovník zahodil penaltu, Christ Nwogu v závěru srovnal skóre na 2:2. Bod na víc brali po penaltách domácí.

A jak hráli o víkendu favorité? Vedoucí Brandýs měl volno, ale druhé Zbuzany jeho náskok nestáhly - v Poříčí prohráli 1:2 na penalty. Třetí Tuchlovice přestřílely Slaný.

Výsledky 15. kola: Poříčí n/S. - Zbuzany 2:1 np (1:1), Tuchlovice - Slaný 4:2 (2:1), Nové Strašecí - ČLU Beroun 2:1 np (1:1), Rejšice - Mnich. Hradiště 0:1 (0:0), Poříčany - Semice 3:0 (1:0), SK Rakovník - Jíloviště 3:2 np (2:2).

1. FK Brandýs n.L. 14 13 0 0 1 48:9 39
2. FK Zbuzany 1953 15 8 2 2 3 45:18 30
3. AFK Tuchlovice 15 6 4 2 3 23:19 28
4. SK Poříčany 15 8 2 0 5 30:32 28
5. SK Rejšice 15 8 1 1 5 34:21 27
6. SK Posázavan Poříčí n.Sáz. 15 7 1 2 5 33:22 25
7. Sokol Nové Strašecí 15 6 2 2 5 21:24 24
8. Čechie Vykáň 13 6 0 4 3 29:20 22