• 0
Fotbalisté Petřínu Plzeň deklasovali rezervu Domažlic 5:0 a potvrdili pozici lídra tabulky. Všech pět zásahů do sítě třetího celku přeboru Plzeňského kraje padlo až ve druhém poločase. Na zajímavé momenty 14. kola se podívejte ve videu.

Lídr plzeňského přeboru vyhrál 5:0 i v předchozím kole. Proti „béčku“ Domažlic ale sázel branky jen ve druhé půli. Ve 48. minutě otevřel skóre Aleš Brudna, o zbylé góly se podělili Lukáš Zoubek s Markem Vohrnou.

„Je těžké tento zápas hodnotit. V prvním poločase jsme byli určitě nebezpečnější, dobře jsme kombinovali, ale rozhodla desetiminutovka v druhé půli, kdy jsme dostali takové dva góly nególy,“ mrzelo trenéra Domažlic Martina Steinbrückera v rozhovoru pro server fotbalunas.cz.

To kouč domácích Radek Vodrážka měl pochopitelně lepší náladu. „Zase jsme odehráli velmi dobrý zápas a pevně doufám, že nám tahle forma ještě týden vydrží,“ uvedl pro klubový web.

Podívejte se i na videosestřih z minulého kola:

Výsledky 14. kola: Přeštice - Bolevec 5:0 (3:0), Petřín Plzeň - Domažlice B 5:0 (0:0), Lhota - Zruč 3:0 (2:0), Rapid Plzeň - Nýrsko 3:2 np (2:2), Luby - Chotíkov 1:0 (0:0), Vejprnice - Holýšov 2:1 (1:0), Rozvadov - Stříbro 6:1 (0:0), Rokycany B - Svéradice 1:2 (1:1).

1. SK Petřín Plzeň 14 13 0 1 0 38:8 40
2. Sokol Lhota 14 10 1 2 1 46:19 34
3. Jiskra Domažlice B 15 9 1 2 3 37:19 31
4. Start VD Luby 14 7 3 1 3 24:18 28
5. TJ Rozvadov 14 7 1 2 4 37:20 25
6. TJ Přeštice 14 7 2 0 5 32:16 25
7. FO Baník Stříbro 14 7 2 0 5 26:27 25
8. FC Chotíkov 1932 14 6 3 0 5 23:20 24