• 0
Za šestnáct duelů nasázel deset branek. Útočník Pavel Fořt se znovu prosadil v dresu Domažlic, tentokrát ve 14. kole ČFL pomohl k vítězství nad Hořovickem 3:1. Fotbalisté Litoměřicka, osmifinalisté národního poháru, nezvládli duel v Tachově a prohráli 1:5. Podívejte se na video.

Je nejlepším klubovým střelcem, v posledních třech zápasech se čtyřikrát gólově prosadil. Hráči Domažlic vědí, že se na někdejšího ligového forvarda Pavla Fořta mohou spolehnout. Třiatřicetiletý hráč v 65. minutě s přehledem proměnil penaltu a domácí mužstvo tak v utkání s Hořovickem otočilo skóre.

To fotbalistům Litoměřicka se ve 14. kole nedařilo. Tým, který se v osmifinále národního poháru postavil pražské Slavii, podlehl Tachovu vysoko 1:5. Rozhodl zejména druhý poločas, v němž domácí nasázeli čtyři branky.

Pozici „půlmistra“ potvrdily Jirny, které v Benátkách zvítězily po penaltovém rozstřelu. Druhá Olympia Hradec Králové ztrácí na lídra tabulky sedm bodů.

Podívejte se i na videosestřih z předchozího kola:

Výsledky 14. kola: MFK Chrudim - Písek 1:0 (0:0), Vltavín - Vyšehrad 1:2 (1:1), Benešov - Převýšov 1:3 (1:1), Tachov - Litoměřicko 5:1 (1:1), Domažlice - Hořovicko 3:1 (1:1), Dobrovice - Olympia HK 1:3 (0:1), Benátky - Jirny 0:1 np (0:0), Zápy - Králův Dvůr 3:0 (1:0), Štěchovice - MAS Táborsko B 2:1 np (1:1).

1. Jirny 16 10 4 0 2 40:15 38
2. Olympia Hradec Králové 16 9 1 2 4 34:17 31
3. Králův Dvůr 16 8 2 2 4 25:18 30
4. Zápy 16 9 0 2 5 36:23 29
5. Loko Vltavín 16 9 1 0 6 36:26 29
6. Vyšehrad 16 9 0 2 5 30:24 29
7. Převýšov 16 7 1 5 3 26:18 28
8. Tachov 16 8 1 2 5 30:25 28