• 0
Fotbalisté Baníku Královské Poříčí zvítězili v 11. kole přeboru Karlovarského kraje nad Lomnicí 4:3 po penaltách. Po podzimu osmý celek soutěže přitom ještě v 67. minutě prohrával 0:3 po hattricku Zbyňka Jozy. Podívejte se na video.

Lomnický kanonýr Joza, jenž nasázel už 13 branek, zařídil svému celku na hřišti Královského Poříčí komfortní náskok 3:0. Jenže domácí zabojovali a třemi zásahy v rozmezí 67. a 81. minuty poslali duel soupeřů ze středu tabulky do penaltového rozstřelu.

V něm byli úspěšnější fotbalisté Královského Poříčí a zakončili podzimní část sezony na osmé příčce. Přebor vede s šestibodovým náskokem Březová, která pouze jednou prohrála.

Výsledky 11. kola: FC Cheb - Chodov 1:2 (0:1), Loko K. Vary - Nejdek 1:4 (0:1), Chyše - Hvězda Cheb 4:2 (3:2), Rotava - Březová 3:5 (1:3), Citice - N. Sedlo 3:2 (2:1), Král. Poříčí - Lomnice 4:3 np (3:3).

1. FK Olympie Březová 12 10 1 0 1 53:11 32
2. FK Nejdek 12 8 0 2 2 44:18 26
3. FC Cheb 12 8 1 0 3 32:21 26
4. Baník Union Nové Sedlo 12 6 1 2 3 37:23 22
5. OSS Lomnice 12 5 1 4 2 41:33 21
6. SK Toužim 12 5 2 1 4 29:29 20
7. TJ Spartak Chodov 12 6 1 0 5 21:23 20
8. Baník Královské Poříčí 12 4 1 3 4 28:27 17