• 0
Prošel do vápna, kličkou se zbavil obránce a vzápětí i brankáře. Někdejší prvoligový útočník Václav Ondřejka hezkou trefou zařídil Hulínu na hřišti Mohelnice remízu 2:2. Nádhernou branku vstřelil ve 13. kole MSFL i třebíčský Michal Dočekal, jenž se do sítě Slovácka B prosadil akrobatickým kopem přes hlavu. Podívejte se na video.

Vedoucí týmy MSFL Sigma Olomouc B a Vyškov nezískaly v 13. kole ani bod. Olomoucká rezerva prohrála brankou Kryštofa Jančíka z 57. minuty 0:1 v Hlučíně, přesto se udržela na první pozici. Na druhou příčku s týmž počtem 25 bodů se posunul Uničov, který v pátek porazil fotbalisty Otrokovic 4:0.

Vyškov prohrál 1:2 v Kroměříži a klesl na třetí místo. Domácí Hanácká Slavia ukončila černou sérii, když z předchozích šesti kol vytěžila jediný bod. Také s Vyškovem ještě v poločase prohrávala 0:1, na Kirschnerův gól ale po změně stran odpověděla brankami Pavelky a Steinera a díky tomu se zvedla ze dna tabulky. Na poslední místo klesla Líšeň po páteční blanenské prohře 0:3.

Výsledky 13. kola: Uničov - Otrokovice 4:0 (3:0), Blansko - Líšeň 3:0 (0:0), Hlučín - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0), Mohelnice - Hulín 2:2 (1:1), Kroměříž - Vyškov 2:1 (0:1), Třebíč - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0), HFK Olomouc - Petřkovice 0:0 (0:0), Velké Meziříčí - Fastav Zlín B 4:4 (2:3).

1. Olomouc B 14 8 1 5 28:13 25
2. Uničov 14 6 7 1 27:16 25
3. Vyškov 14 7 3 4 23:13 24
4. Velké Meziříčí 14 7 2 5 40:30 23
5. Třebíč 14 7 2 5 22:19 23
6. Petřkovice 14 6 4 4 30:21 22
7. Hlučín 14 6 4 4 19:15 22
8. Otrokovice 14 7 1 6 21:34 22