• 0
Fotbalisté Semil vedli nad Višňovou 1:0 a zdálo se, že by mohli ukončit čekání na první výhru v sezoně. Jenže pak dostali v 11. kole přeboru Libereckého kraje dva góly během dvou minut a bylo po nadějích. Poslední tým tabulky nakonec prohrál 2:6. Podívejte se na video.

Semily mají suverénně nejhorší útok v soutěži, za jedenáct zápasů vstřelily pouhých osm branek. Navíc už potřetí v ročníku inkasovaly šestigólový příděl. Přitom ve Višňové od desáté minuty fotbalisté hostů vedli díky Danu Morávkovi.

Pak ale domácí během dvou minut skóre otočili a druhý poločas už měli ve své režii. Nejvíc se na výhře 6:2 podíleli dvougóloví Michal Nosek s Radkem Dobrovodským.

Na čele tabulky je po vítězství 6:0 nad Sedmihorkami Mšeno. Šest zásahů v domácí síti bylo ovšem zapříčiněno absencí obou stabilních brankářů. Jediným stále neporaženým celkem soutěže je českolipský Arsenal, který v Bozkově remizoval 1:1.

Výsledky 11. kola: Frýdlant - Doksy 1:4 (0:1), Višňová - Semily 6:2 (2:1), Hrádek - Lomnice 2:1 (0:1), Bílý Kostel - Železný Brod 4:1 (2:0), Sedmihorky - Mšeno 0:6 (0:4), Bozkov - Česká Lípa 1:1 (1:1), Skalice - Velké Hamry 2:2 (1:1).

1. Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 11 9 1 1 44:4 28
2. Arsenal Česká Lípa 11 7 4 0 32:9 25
3. Slovan Hrádek n.Nisou 11 7 1 3 22:20 22
4. TJ Doksy 11 6 3 2 26:16 21
5. FK Sedmihorky 11 7 0 4 29:22 21
6. FK Velké Hamry 11 6 2 3 29:18 20
7. SK Skalice 11 6 2 3 27:17 20
8. TJ Tatran Bílý Kostel 11 4 1 6 14:33 13