• 0
Bývalý ligový fotbalista Emil Rilke pomohl Krupce v přeboru Ústeckého kraje k tříbodovému vítězství nad Vilémovem. Někdejší hráč Teplic, Liberce či Žiliny dal soupeři branku na konečných 3:1. Krupka je v tabulce po jedenáctém kole třetí, dva body za vedoucím tandemem Hrobce-Louny. Podívejte se na video.

Skóre zápasu mezi Krupkou a Vilémovem otevřel hostující Zdeněk Buryánek, jenže ještě do přestávky zvrátili vývoj utkání domácí Jan Helísek a David Kolář. Jediný gól druhého poločas vstřelil právě Emil Rilke.

Pro Rilkeho to byl čtvrtý gól v sezoně. Krupce stvrdil sedmé vítězství sezony v základní hrací době, které ji udrželo na dostřel prvním dvěma týmům soutěže.

Těmi jsou Hrobce a Louny, které na čele tabulky odlišuje pouze rozdílné skóre. První Hrobce o víkendu volný los, druhé Louny naopak hrály a z Horního Jiřetína si díky gólům Filipa Schettla a Martina Bednáře přivezly všechny body.

Výsledky 11. kola: Srbice - Brná 4:1 (0:0), Bílina - Žatec 1:3 (0:0), Horní Jiřetín - Louny 0:2 (0:2), Krupka - Vilémov 3:1 (2:1), Litvínov - Kadaň 1:2 np (1:1), Proboštov - Modlany 1:3 (0:1), Neštěmice - Litoměřicko B 1:4 (1:1).

1. SK Hrobce 10 9 0 0 1 44:12 27
2. FK Louny 11 9 0 0 2 36:12 27
3. TJ Krupka 10 7 1 2 0 32:9 25
4. Sokol Srbice 10 6 2 1 1 28:10 23
5. FK Slavoj Žatec 10 6 1 1 2 27:22 21
6. FK Litoměřicko B 10 4 1 2 3 23:20 16
7. FK Tatran Kadaň 10 4 2 0 4 20:31 16
8. FK Bílina 10 3 2 1 4 14:16 14