• 0
Útočník Martin Jirouš pomohl Čížové dvěma brankami k výhře 2:0 nad Dobříší. Na čele tabulky divize A jsou po 11. kole fotbalisté Karlových Varů, kteří deklasovali Sušici vysoko 8:1. Podívejte se na video.

Jirouš, který v nejvyšší soutěži nastupoval například za Bohemians a v dresu Sokolova byl nejlepším střelcem druhé ligy, dokázal vstřelit dva góly i v minulém kole na hřišti Sedlčan.

Čížová na jeho branky hodně spoléhá, z celkových 29 jich vysoký útočník zvládl 11. Poslední dvě při domácím vítězství 2:0 nad Dobříší.

„Jsme rádi, že jsme doma uhráli nulu proti dost nebezpečnému soupeři. Na Dobříš jsme se připravili, znali jsme její přednosti. Proto jsme si je stačili ohlídat a soupeře k naší brance moc nepouštět,“ řekl pro klubový web vedoucí mužstva Čížové Vladimír Vávra.

Na prvním místě tabulky jsou ale o skóre Karlovy Vary, které se postaraly o nejvyšší výsledek víkendového kola.

V Sušici přitom první poločas skončil relativně „vyrovnaným“ výsledkem 1:2, až ve druhé půli spustili hosté kanonádu. Tu řídili Marian Geňo s Martinem Psohlavcem, kteří si připsali hattrick. Ne náhodou právě oni dva vedou žebříček kanonýrů.

Výsledky 11. kola: Motorlet Praha - Admira Praha 1:2 np (1:1), Čížová - Dobříš 2:0 (1:0), Mar. Lázně - Sedlčany 1:0 (0:0), Roudné - Český Krumlov 0:1 (0:0), Ostrov - Rokycany 2:1 (1:0), Doubravka - Aritma Praha 1:0 (1:0), Jankov - Klatovy 0:5 (0:3), Sušice - Karlovy Vary 1:8 (1:2).

1. Karlovy Vary 11 9 1 0 1 41:14 29
2. Čížová 11 9 1 0 1 29:5 29
3. Admira Praha 11 6 2 1 2 25:8 23
4. Motorlet Praha 11 5 1 3 2 28:9 20
5. Aritma Praha 11 6 1 0 4 16:14 20
6. Doubravka 11 6 0 1 4 19:11 19
7. Dobříš 11 6 0 1 4 22:15 19
8. Rokycany 11 5 1 0 5 17:15 17