• 0
Ani po dvanáctém kole fotbalového přeboru Zlínského kraje se fotbalisté posledního Kelče nepřiblížili týmům před sebou. Na hřišti Baťova sice celý první poločas statečně vzdorovali, nakonec ale odjeli s vysokým debaklem 0:8. Na Zlínsku stále vedou Luhačovice. Podívejte se na video.

Zatímco v předchozích týdnech hráči Kelče prohrávali pokaždé jen těsně - o gól, maximálně o dva, tentokrát schytali nejvyšší debakl v sezoně. S Baťovem prohráli 0:8, přičemž sedm gólů inkasovali ve druhém poločase.

„Z naší strany to bylo velmi vydařené utkání, i když jsme neproměnili další vyložené šance,“ hodnotil pro klubový web vítězného Baťova domácí trenér Pavel Neradil.

Baťov je po třetím vítězství v řadě čtvrtý v tabulce. První místo patří Luhačovicím, které naposledy porazily Vsetín 2:1.

Výsledky 12. kola: Baťov 1930 - Kelč 8:0 (1:0), Luhačovice - Vsetín 2:1 (1:0), Rožnov p.R. - Strání 2:3 np (2:2), Provodov - Vigantice 1:2 np (1:1), Chropyně - Fryšták 2:3 (1:1), Štítná n.Vláří - Morkovice 0:3 (0:1), Boršice - Bystřice p.H. 1:2 np (1:1).

1. FK Luhačovice 12 10 0 0 2 33:10 30
2. FC Strání 12 8 2 0 2 24:9 28
3. FC RAK Provodov 12 6 1 4 1 23:17 24
4. SK Baťov 1930 12 5 2 1 4 36:25 20
5. FC Vsetín 12 5 2 1 4 29:20 20
6. FC Morkovice 12 6 0 1 5 23:22 19
7. FK Bystřice p.Hostýnem 12 3 4 1 4 18:20 18
8. FC Rožnov pod Radhoštěm 12 4 2 2 4 17:19 18