• 1
Kapitán Zbuzan Marek Kincl přispěl k vysokému vítězství 8:1 nad Hvozdnicí dvěma góly. V zápase desátého kola Středočeského přeboru je vměstnal do tří minut. Další známí střelci pálili v ostatních zápasech - Horst Siegl za Jíloviště, Petr Mikolanda za Semice. Podívejte se na video.

Před týdnem nasázely Zbuzany soupeři pět gólů, tentokrát přidaly ještě tři navrch. Předposlední Hvozdnice odjela z jejich hřiště s vysokým přídělem 1:8.

V sestavě domácích opět nechyběli hráči jako Kamil Čontofalský, Radek Šírl či Mario Lička. Kapitánskou pásku navlékl Marek Kincl. Právě on se po přestávce blýskl dvěma góly. V 56. minutě uklidil do sítě centr zprava, o dvě minuty později se trefil i po příhře z pravé strany.

Zbuzany jsou po dalším vítězství v tabulce druhé, první Brandýs porazil 4:0 Tuchlovice a má sedmibodový náskok na prvním místě.

V dresu Jíloviště naskočil proti Poříčanům bývalý ligový kanonýr Horst Siegl, jedním gólem pomohl k výhře 4:1. „Od minulého kola máme bojovného ducha. Myslím, že jsme srovnaní jak fotbalově, tak i psychicky. Na naší hře to je vidět,“ uvedl kapitán Jíloviště Jan Kočí pro fotbalunas.cz.

Také Petr Mikolanda nastoupil v zápase desátého kola. Za Semice dal gól hlavou po rohovém kopu, porážce na penalty v Berouně však nezabránil.

Výsledky 10. kola: Zbuzany - Hvozdnice 8:1 (2:0), Vykáň - Rejšice 2:1 (1:1), Brandýs - Tuchlovice 4:0 (1:0), Jíloviště - Poříčany 4:1 (1:1), ČLU Beroun - Semice 2:1 np (1:1), SK Rakovník - Nové Strašecí 2:1 np (1:1), Lhota - Poříčí n/S. 1:2 (1:1), Mnich. Hradiště - Slaný 1:2 np (1:1).

1. FK Brandýs n.L. 10 9 0 0 1 34:8 27
2. FK Zbuzany 1953 10 2 1 2 31:13 20
3. SK Rejšice 10 6 1 0 3 24:12 20
4. Čechie Vykáň 10 5 0 4 1 25:15 19
5. SK Slaný 10 3 3 2 2 18:14 17
6. AFK Tuchlovice 10 3 4 0 3 12:13 17
7. SK Rakovník 10 2 5 0 3 16:20 16
8. AFK Sokol Semice 10 5 0 1 4 20:27 16