• 0
Sedm branek za deset utkání nastřádal útočník Martin Jirouš v dresu Čížové. Ta je díky poslední výhře 3:0 nad Sedlčany o skóre v čele tabulky fotbalové divize A. Nejen na Jiroušovy zásahy se podívejte ve videu.

V Sokolově byl nejlepším střelcem druhé ligy, prošel také Spartou, Libercem či kádrem Bohemians. Útočník Martin Jirouš nyní válí v Čížové, které dvěma góly pomohl k jednoznačné výhře 3:0 na hřišti Sedlčan.

Vytáhlý forvard otevřel skóre v 11. minutě, když proměnil penaltu po faulu na bývalého slávistu Petra Jandu. Ten pak po půlhodině hry zakončením do prázdné sítě zvýšil náskok hostů. Dvě minuty před přestávkou se znovu trefil Jirouš, jenž si na zadní tyči počkal na střílenou přihrávku spoluhráče.

„Vyhráli jsme zaslouženě. V prvním poločase jsme dali všechny tři góly a rozhodli jsme. Druhá půle se jenom dohrála,“ řekl serveru fotbalunas.cz vedoucí týmu Čížové Vladimír Vávra.

Čížová vede divizi A o skóre před Karlovými Vary, které zvládly přestřelku s Roudným. Na opačném pólu tabulky se nachází Sušice, která v probíhajícím ročníku ještě nezískala ani bod.

Výsledky 10. kola: Aritma Praha - Jankov 1:0 np (0:0), Český Krumlov - Mar. Lázně 0:1 (0:0), Dobříš - Doubravka 0:1 (0:0), Klatovy - Motorlet Praha 1:3 (1:0), Rokycany - Sušice 4:1 (3:1), Admira Praha - Ostrov 4:0 (2:0), Karlovy Vary - Roudné 6:4 (2:1), Sedlčany - Čížová 0:3 (0:3).

1. Čížová 10 8 1 0 1 27:5 26
2. Karlovy Vary 10 8 1 0 1 33:13 26
3. Admira Praha 10 6 1 1 2 24:7 21
4. Aritma Praha 10 6 1 0 3 16:13 20
5. Motorlet Praha 10 5 1 2 2 27:8 19
6. Dobříš 10 6 0 1 3 22:13 19
7. Rokycany 10 5 1 0 4 16:13 17
8. Doubravka 10 5 0 1 4 18:11 16