• 0
Fotbalisté Velkých Hamrů deklasovali v 10. kole přeboru Libereckého kraje Frýdlant 8:0. Hned polovinu domácích branek vstřelil Josef Hlubuček. Podívejte se na video.

Před 110 diváky otevřel skóre ve 21. minutě právě Hlubuček, jenž si naběhl na centr z volného kopu a hlavou překonal brankáře Frýdlantu. I druhou branku měla na svědomí pozdější hvězda utkání - Hlubuček tentokrát zakončoval do prázdné po pěkné kombinaci domácích.

Velké Hamry stihly do poločasu zásluhou Jakuba Šidla ještě jeden gól, avšak po obrátce přidaly dalších pět. Téměř okamžitě po rozehrání se prosadil Petr Mätzelt, o dvě minuty později zvýšil na 5:0 Matěj Mihálik. Po hodině hry přišla opět chvíle Hlubučka, jenž se dvakrát trefil hlavou.

Na konečných 8:0 pro Velké Hamry uzavřel v 80. minutě Jakub Macháček po rohovém kopu.

Výsledky 10. kola: Mšeno - Bozkov 4:1 (1:0), Doksy - Sedmihorky 2:0 (0:0), Železný Brod - Skalice 1:4 (0:3), Lomnice - Bílý Kostel 2:0 (1:0), Semily - Hrádek 0:3 (0:3), Česká Lípa - Višňová 2:1 (1:0), Velké Hamry - Frýdlant 8:0 (3:0).

1. Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 10 8 1 1 38:4 25
2. Arsenal Česká Lípa 10 7 3 0 31:8 24
3. FK Sedmihorky 10 7 0 3 29:16 21
4. FK Velké Hamry 10 6 1 3 27:16 19
5. SK Skalice 10 6 1 3 25:15 19
6. Slovan Hrádek n.Nisou 10 6 1 3 20:19 19
7. TJ Doksy 10 5 3 2 22:15 18
8. FC Lomnice nad Popelkou 10 4 0 6 15:29 12