• 0
Fotbalisté Petřínu Plzeň jsou i po devíti zápasech krajského přeboru na prvním místě tabulky. Ve víkendovém utkání zdolali venku šesté Luby 4:1. Polovinu branek hostujícího týmu vstřelil Marek Vohrna. Podívejte se na video.

Devět zápasů, jediné zaváhání. Petřín Plzeň v krajském přeboru pokračuje v dobrých výkonech a výsledcích. Naposledy porazil venku Luby 4:1.

„Myslím si, že jsme byli po většinu zápasu jasně lepší a až na jednu hluchou část na konci poločasu jsme dominovali,“ líbilo se trenérovi lídra tabulky Radku Vodrážkovi, kterého citoval server fotbalunas.cz.

Právě na konci poločasu se povedlo domácím srovnat stav skóre po zajímavé akci. Milan Hora se nejprve pokusil vybojovat standardní situaci a padl k zemi poté, co obešel vyběhnutého gólmana soupeře Jana Příhodu. Jenže faul se nepískal, Hora se zvedl a před bránou našel Jana Voráče, který hlavou srovnal.

Odpověděl na první gól Marka Vohrny, na další trefu fotbalisty Petřínu už ale domácí nezareagovali. Hosté vstřelili ve druhé půli tři góly a hladce vyhráli.

„My jsme se dnes na zápas hodně těšili, jelikož k nám přijel první tým tabulky, ale utkání se nám příliš nevyvedlo. Rozhodující moment byl na začátku druhé půle, kdy jsme rychle inkasovali a zpátky do zápasu jsme se nedostali,“ řekl kouč poražených Radek Pikhart pro fotbalunas.cz.

Výsledky 9. kola: Rapid Plzeň - Lhota 0:2 (0:0), Luby - Petřín Plzeň 1:4 (1:1), Vejprnice - Rokycany B 1:2 np (1:1), Chotíkov - Rozvadov 1:3 (0:1), Domažlice B - Stříbro 3:1 (2:0), Holýšov - Přeštice 5:1 (1:1), Svéradice - Bolevec 2:1 (0:0), Nýrsko - Zruč odloženo.

1. SK Petřín Plzeň 9 8 0 1 0 22:6 25
2. Jiskra Domažlice B 10 6 1 2 1 23:10 22
3. Sokol Lhota 9 6 1 1 1 31:16 21
4. FO Baník Stříbro 9 5 1 0 3 18:16 17
5. FC Chotíkov 1932 9 4 2 0 3 15:12 16
6. Start VD Luby 9 4 2 0 3 19:17 16
7. TJ Rozvadov 9 4 1 1 3 19:14 15
8. TJ Přeštice 9 4 1 0 4 18:13 14