• 3
Střílení branek tentokrát nechal jiným. Petr Švancara se v dresu Tišnova pasoval do role dvorního nahrávače - asistoval totiž u všech šesti gólů do sítě Sparty Brno. Fotbalisté Tišnova tak ani v 10. kole nepoznali porážku a vedou tabulku přeboru Jihomoravského kraje. Podívejte se na video.

Běžela třetí minuta zápasu, Švancara si na levém křídle počkal na náběh spoluhráčů a šajtlí poslal do vápna parádní centr, který na zadní tyči proměnil Jiří Huška. Hosté pak zásluhou Petra Lopraise vyrovnali a další branky se diváci dočkali až po hodině hry.

Brněnský patriot Švancara tentokrát přihrál Tomáši Sodomkovi, jenž pálil přesně do protipohybu brankáře. „Švanci“ si chvíli poté zcela nehlídán vybral nabíhajícího Petra Čoupka, jenž zvýšil na 3:1 pro domácí. V 66. minutě už Tišnov vedl 4:1, to Švancara vrátil na přední tyčku centr po rohovém kopu a hlavičkoval František Kuldan.

Ten v 74. minutě po narážečce se Švancarou přidal druhou trefu a poslední asistenci si autor 59 prvoligových branek nechal pro Hušku, jenž zaznamenal poslední šestý gól domácích. Hostující Sparta Brno v závěru jen snížila na konečných 6:3.

Výsledky 10. kola (11. hraného): Rousínov - Ivančice 1:0 (1:0), Novosedly - M. Krumlov 1:4 (0:1), Bohunice - Vojkovice 2:0 (0:0), Bystrc - Mutěnice 3:1 (2:1), Tišnov - Sparta Brno 6:3 (1:1), Ráječko - Bosonohy 2:3 (2:0), Bučovice - Boskovice 6:1 (1:1). Zápas Moravská Slavia - Lanžhot byl odložen.

1. AFK Tišnov 11 8 3 0 41:14 27
2. FC Dosta Bystrc-Kníničky 11 7 2 2 30:17 23
3. TJ Sokol Lanžhot 10 7 2 1 24:13 23
4. FK Mutěnice 11 7 1 3 33:14 22
5. TJ Tatran Bohunice 11 6 1 4 22:13 19
6. FC Moravský Krumlov 11 6 0 5 19:28 18
7. FC Ivančice 11 5 2 4 25:21 17
8. FC Boskovice 11 5 2 4 21:24 17