• 0
Bývalý fotbalový reprezentant a dlouholetý ligový hráč Jiří Štajner se trefil v dresu Chrastavy. Nováčkovi divize C pomohl v 7. kole k výhře 3:2 nad Náchodem, za který v závěru snižoval taktéž exligista Jan Hable. Nejen na jejich trefy se podívejte ve videu.

Štajner se v Chrastavě slušně rozjel - během týdne nasázel hned tři branky. Nejprve v dohrávce šestého kola sestřelil dvěma góly Turnov, o víkendu pak slavil zásah do sítě Náchoda. Oba duely Chrastava vyhrála 3:2.

V Náchodu ale musela dotahovat náskok, který už v 7. minutě zařídil domácí Kingsley Omovie. Ještě do přestávky ale zvládl vyrovnat Filip Henzl a Chrastava ve druhé půli skóre otočila díky pěkné trefě Jakuba Kouby. Pak přišla Štajnerova chvíle - naběhl do vápna na centr z pravého křídla a hlavou dopravil balon za brankářova záda.

„Za dvacet minut jsme mohli prohrávat 0:3. Ale dokázali jsme vedení domácích srovnat a dali pak dva rychlé góly,“ řekl v rozhovoru pro klubový web autor vítězné trefy Štajner.

V dresu Náchoda se představil Jan Hable, stříbrný medailista z ME hráčů do 17 let. V 83. minutě se dokonce gólově prosadil - stejně jako Štajner hlavou -, ale na vyrovnání už se Náchod nezmohl.

Výsledky 7. kola: Kutná Hora - Dvůr Králové 0:1 np (0:0), Náchod - Chrastava 2:3 (1:1), Ústí n.O. - Ostrá 1:0 (0:0), Pardubice B - Vysoké Mýto 1:3 (0:1), Kratonohy - Př. Kopanina 4:0 (2:0), Živanice - Trutnov 6:1 (2:0), Turnov - Kolín 3:1 (2:1), Čáslav - Letohrad 6:0 (3:0).

1. Ústí nad Orlicí 7 4 2 1 0 11:4 17
2. Čáslav 7 5 0 1 1 19:5 16
3. Živanice 7 3 3 1 0 17:9 16
4. Vysoké Mýto 7 4 0 1 2 12:10 13
5. Ostrá 7 2 3 1 1 6:4 13
6. Dvůr Králové 7 2 3 1 1 10:9 13
7. Letohrad 7 2 2 1 2 6:12 11
8. Turnov 7 2 1 2 2 15:13 10