• 0
Nejprve krásný gól o břevno, pak lob hlavou. Železný Brod dal v Bozkově pěkné góly a dvakrát se díky nim dostal do vedení. Jenže v závěru neuhlídal dva rohové kopy fotbalistů soupeře a duel sedmého kola v přeboru Libereckého kraje prohrál. Podívejte se na video.

Po deseti minutách zápasu parádně napřáhl za šestnáctkou Tomáš Holeček a Železný Brod venku vedl. Cesta za první výhrou v sezoně? Možná, doufali jeho hráči. Zvlášť, když po vyrovnání ještě do poločasu zvýšili po pěkné akci a gólové hlavičce Marka Šefra.

Vedení drželi celý druhý poločas, jenže pak přišly rozhodující dvě minuty v závěru. Dva rohové kopy domácího Bozkova, dva góly. V 82. minutě se trefil Jaroslav Vrchovský a Jan Řeháček vzápětí po stejné standardní situaci obrátil vývoj skóre. Bozkov porazil Železný Brod 3:2.

Krajský přebor na Liberecku vede po šesti odehraných zápasech Mšeno, které doma přehrálo Velké Hamry 4:0. Stejným rozdílem vyhrály též Sedmihorky, druhý tým tabulky doma porazil Lomnici nad Popelkou.

Výsledky 7. kola (6. hraného): Mšeno - Velké Hamry 4:0 (2:0), Frýdlant - Semily 1:0 (1:0), Doksy - Česá Lípa 1:1 (0:1), Sedmihorky - Lomnice 4:0 (3:0), Bozkov - Železný Brod 3:2 (1:2), Bílý Kostel - Hrádek 2:1 (1:1), Skalice - Višňová 6:1 (4:1).

1. Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 6 5 0 1 22:2 15
2. FK Sedmihorky 6 5 0 1 15:5 15
3. Arsenal Česká Lípa 6 4 2 0 17:4 14
4. Slovan Hrádek n.Nisou 6 4 1 1 11:7 13
5. TJ Doksy 6 3 3 0 15:8 12
6. FK Velké Hamry 6 3 1 2 14:13 10
7. SK Skalice 6 3 0 3 11:8 9
8. Sokol Bozkov 6 2 2 2 13:13 8