• 0
Po utkání svítilo na tabuli skóre 3:6, žádná přestřelka to ale nebyla. Spíš dominantní výkon v podání fotbalistů Ráječka, domácí Bystrc v 7. kole přeboru Jihomoravského kraje pouze v závěru snižovala. Podívejte se na video.

Hráči Ráječka otevřeli skóre už v 11. minutě díky Martinu Sehnalovi, jenž se o pár vteřin později prosadil podruhé po centru z levého křídla. Pak sice snížil hlavičkou domácí Radim Chyla, ale druhý poločas patřil hostům.

V 53. minutě prodloužil přímý volný kop za záda bystrckého gólmana Vítězslav Bárta, na 4:1 zvýšil dorážkou do poloprázdné brány Jan Pšikal. Už tak vysoký náskok Ráječka ještě zanedlouho pojistil po protiútoku Daniel Keprt, který posléze přidal svůj druhý gól v zápase.

Ráječko se díky vítězství 6:3 bodově dotáhlo na svého soupeře. Přebor vedou Mutěnice, opačný pól tabulky okupuje s jednou remízou Rousínov.

Výsledky 7. kola: Ivančice - M. Krumlov 1:2 (0:0), Boskovice - Vojkovice 2:0 (1:0), Bosonohy - Rousínov 3:3 (1:3), Moravská Slavia - Bohunice 1:3 (0:2), Sparta Brno - Novosedly 2:1 (1:0), Lanžhot - Bučovice 2:1 (1:0), Mutěnice - Tišnov 0:3 (0:1), Bystrc - Ráječko 3:6 (1:2).

1. FK Mutěnice 7 6 0 1 26:5 18
2. TJ Sokol Lanžhot 7 5 2 0 19:6 17
3. AFK Tišnov 7 4 3 0 20:9 15
4. FC Ivančice 7 4 2 1 19:13 14
5. FC Dosta Bystrc-Kníničky 7 4 1 2 19:13 13
6. TJ Tatran Bohunice 7 4 1 2 12:9 13
7. SK Olympia Ráječko 7 4 1 2 21:19 13
8. FC Boskovice 7 4 0 3 13:14 12