• 0
Moravskoslezskou divizi E vedou po osmi odehraných zápasech fotbalisté Valašského Meziříčí s pětibodovým náskokem. Ve víkendovém utkání však na jeho hřišti padla jediná branka. Zajímavější byly přestřelky v Opavě a Hranicích či kuriózní góly Havířova a Kozlovic. Podívejte se na video.

V zajímavém utkání týmů z čela tabulky se utkaly Havířov a Dolní Benešov. Hosté vedli po dorážce Ondřeje Adamíka jen pět minut, protože v 67. minutě skóroval Jan Uher.

Prosadil se po šťastném odrazu míče od tyče, do které pálil Marek Švábík. Gólman Ondřej Kolenko byl při obou pokusech bez šance. „Chtěli jsme vyhrát, ale soupeř byl velmi kvalitní. S výsledkem spokojený být nemůžu, ale objektivně musím uznat, že dnes i zisk bodu má svou cenu,“ uvedl pro server fotbalunas.cz havířovský trenér Miroslav Matušovič, někdejší mistr ligy s Baníkem Ostrava i Spartou.

Zápas na hřišti Jeseníku nevyšel fotbalistům Kozlovic, již podlehli soupeři 1:2. Kuriózní však byla jejich kontaktní branka, kterou zaznamenal s výrazným přispěním obránce hráč David Střelec.

Muž se jménem, které vyloženě vybízí ke gólům, napřáhl z kroku uvntř pokutového území a od padajícího obránce Adama Břízy se míč odrazil tak (ne)šťastně, že obloukem zapadl za bezmocného brankáře.

Výsledky 7. kola (8. hraného): Valašské Meziříčí - Přerov 1:0 (1:0), Hranice - Rýmařov 4:4 (2:2), Jeseník - Kozlovice 2:1 (0:0), Petrovice - Nové Sady 0:1 (0:0), Havířov - Dolní Benešov 1:1 (0:0), Velké Karlovice - Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (0:2), Opava B - Šumperk 4:3 (3:2), Pustá Polom - Nový Jičín 3:3 (2:1).

1. Valašské Meziříčí 8 7 1 0 14:4 22
2. Hranice 8 5 2 1 20:13 17
3. Havířov 8 4 3 1 10:7 15
4. Dolní Benešov 8 4 2 2 15:8 14
5. Kozlovice 8 4 1 3 14:12 13
6. Opava B 8 4 1 3 14:13 13
7. Přerov 8 4 1 3 12:11 13
8. Rýmařov 8 3 3 2 18:13 12