• 0
Měla to být rutinní zpětná příhra na brankáře. Divizní fotbalové utkání sedmého kola mezi Doubravkou a pražským Motorletem se však hrálo za hustého deště. Proto se pas obránce Jana Rajnocha zastavil v jedné z kaluží a domácí hráč Petr Morávek míč doběhl a poslal do sítě. Duel byl v poločase kvůli podmáčenému terénu přerušený. Podívejte se na video.

Ze zápasu divize A mezi Doubravkou a Motorletem uběhla čtvrthodina, když hostující obránce a bývalý reprezentant Jan Rajnoch přihrával gólmanovi. Míč se ale zastavil napůl cesty v kaluži, útočník Petr Morávek ho doběhl a otevřel skóre.

Pražané sice odpověděli gólem Jana Karbulky, ale zápas se nedohrál. Rozhodčí duelu Jan Aubrecht ho v poločase s ohledem na zdraví hráčů zrušil. Kvůli podmáčenému terénu se tak utkání bude dohrávat 28. září. Na stejný termín byl odložený i zápas Klatov proti Mariánským lázním, který ani nezačal.

Hrálo se však na ostatních hřištích a stadionech, díky zaváhání Karlových Varů, které nestačily na Rokycany, se do čela tabulky vyšvihla Čížová. V domácím utkání porazila Ostrov.

Výsledky 6. kola: Admira Praha - Český Krumlov 5:0 (4:0), Sedlčany - Jankov 2:0 (1:0), Aritma - Roudné 3:0 (1:0), Čížová - Ostrov 3:1 (2:0), Dobříš - Sušice 3:1 (1:1), Rokycany - Karlovy Vary 1:0 (0:0).

Utkání Doubravka - Motorlet Praha bylo pro nezpůsobilý terén ukončeno v poločase za stavu 1:1, dohrávat se bude 28. září. Zápas Klatovy - Mariánské Lázně byl ze stejného důvodu odložen rovněž na 28. září.

1. Čížová 6 5 0 0 1 21:5 15
2. Karlovy Vary 6 4 1 0 1 14:7 14
3. Motorlet Praha 5 3 1 1 0 18:2 12
4. Aritma Praha 6 4 0 0 2 12:10 12
5. Doubravka 5 3 0 1 1 13:4 10
6. Dobříš 6 3 0 1 2 15:10 10
7. Admira Praha 6 3 0 1 2 10:5 10
8. Malše Roudné 6 2 1 1 2 7:11 9