• 1
Fotbalisté Višňové zdolali v předehrávce 4. kola přeboru Libereckého kraje Bozkov vysoko 6:1. Většinu branek ale nasázeli až v poslední čtvrthodince, do té doby se hrálo relativně vyrovnané utkání. Podívejte se na video.

Do Višňové dorazilo 152 diváků, kteří se prvního gólu zápasu dočkali těsně před přestávkou. Na bránu Bozkova najednou upalovali dva fotbalisté domácích, první přehodil gólmana a druhý - Michal Nosek - uklidil balon do prázdné sítě.

To druhý poločas byl o poznání atraktivnější. Hned po nástupu na hřiště se Višňová radovala z druhého zásahu, když Tomáš Mazánek po rohovém kopu přesně zakončil. Bozkov ale zkusil duel zdramatizovat v 56. minutě díky gólu Martina Havla.

Hosté ale další trefu přidat nedokázali. A nakonec z Višňové odjeli s debaklem - domácí totiž v rozmezí 75. a 85. minuty nasázeli hned čtyři branky a zvítězili 6:1.

„Těžko se mi hodnotí tento nezasloužený debakl. V prvním poločase hra byla vyrovnaná, a nebál bych se tvrdit, že jsme byli o chlup i lepší, bohužel nedokážeme to potvrdit gólově. Po čtvrté brance jsme prakticky přestali hrát,“ uvedl bozkovský Michal Nesvadba pro obecní web.

Výsledky 4. kola (3. hraného): Železný Brod - Velké Hamry 1:3 (0:1), Lomnice - Doksy 0:4 (0:3), Semily - Mšeno 0:6 (0:5), Hrádek - Sedmihorky 1:0 (0:0), Bílý Kostel - Frýdlant 5:4 (4:3), Česká Lípa - Skalice 1:0 (0:0), Višňová - Bozkov 6:1 (1:0).

1. FK Velké Hamry 3 3 0 0 10:4 9
2. Arsenal Česká Lípa 3 2 1 0 9:2 7
3. TJ Doksy 3 2 1 0 8:2 7
4. Slovan Hrádek n.Nisou 3 2 1 0 5:3 7
5. Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 3 2 0 1 13:2 6
6. FK Sedmihorky 3 2 0 1 5:1 6
7. TJ Tatran Bílý Kostel 3 1 1 1 6:8 4
8. SK Skalice 3 1 0 2 4:5 3