• 0
Jeho spoluhráč kličkami obalamutil soupeře a nacentroval do prostoru malého vápna. Míč letěl za Filipa Kloučka, ten se pověsil do vzduchu a akrobatickým kopem přes hlavu se štěstím skóroval. A svému týmu, Jaroměři, vystřelil ve třetím kole fotbalového přeboru Královéhradeckého kraje vítězství 3:2 nad Kostelcem nad Orlicí. Podívejte se na video.

Klouček nejen že dokonal parádní obrat Jaroměře, která s Kostelcem po půlhodině hry prohrávala 0:2, ale navíc slavil premiérový zásah v dresu aktuálně druhého týmu tabulky. Jeho nůžky byly jediným gólem druhého poločasu, zbytek dramatu se odehrál v tom prvním.

Napřed ve dvacáté minutě otevřel skóre hostující Michal Klouda, poté zdvojnásobil náskok Kostelce nad Orlicí po úniku střídající Matěj Novák. Domácí Jaroměř zabrala a ještě do přestávky skóre vyrovnala. Klouček, o němž už byla řeč, nacentroval Adamu Horákovi - 1:2. A zanedlouho už svítily na tabuli dvě dvojky po trefě Filipa Korenčíka.

„Měli jsme špatný vstup do zápasu a po třiceti minutách jsme zaslouženě prohrávali,“ komentoval duel pro klubový web kouč Jaroměře Roman Kyral. „Vstup do druhého poločasu byl z naší strany o mnoho lepší a otočili jsme zápas v náš prospěch. Závěr zápasu jsme v úmorném vedru ubojovali silou vůle, za což bych chtěl klukům poděkovat a smeknout před nimi,“ dodal.

To Pavel Krupka, trenér Kostelce nad Orlicí, neskrýval rozhořčení: „Dnes jsme při vší úctě k soupeři tři body ztratili a velkou měrou se na tom podílel rozhodčí Dujsík.“

Výsledky 3. kola: Jičín - RMSK Cidlina 3:0 (1:0), Libčany - Č. Kostelec 3:0 (0:0), Vysoká - Hořice 1:0 np (0:0), Dobruška - Provodov 1:0 (1:0), Rychnov n. K. - Chlumec n. C. 4:3 (3:0), Broumov - Slavia HK 0:2 (0:1), L. Bělohrad - Nové Město 3:2 np (2:2), Jaroměř - Kostelec n/O. 3:2 (2:2).

1. SK Jičín 3 3 0 0 0 8:0 9
2. FK Jaroměř 3 2 1 0 0 11:4 8
3. SK Libčany 3 2 0 1 0 6:1 7
4. TJ Červený Kostelec 3 2 0 0 1 7:4 6
5. FC Slavia Hradec Králové 3 2 0 0 1 5:3 6
6. RMSK Cidlina Nový Bydžov 3 2 0 0 1 5:6 6
7. FK Kostelec nad Orlicí 3 1 1 0 1 5:4 5
8. TJ Lázně Bělohrad 3 1 1 0 1 7:8 5