• 0
Vedli, inkasovali. Dali branku, soupeř znovu srovnal a pak dokonce skóre otočil. Fotbalisté Velkého Meziříčí odehráli s Hanáckou Slavií Kroměříž napínavý zápas, který nakonec zvrátili ve svůj prospěch a ve třetím kole MSFL vyhráli 5:3. Podívejte se na video.

Byl to duel, v němž se hosté z Kroměříže nechtěli jen tak vzdát. Vždyť jen v prvním poločase zvládli dvakrát dotáhnout ztrátu ve skóre. Na dvě trefy Pavla Simra z 20. a 26. minuty zareagoval taktéž dvěma zásahy Martin Neubert.

Velké Meziříčí ale opět poslal do vedení hlavičkou Radim Šuta. Náskok však domácím nevydržel ani do přestávky. Po rohovém kopu se balon na velké vápno odrazil k Danielu Stratilovi, jenž parádním volejem na zadní tyč vyrovnal na 3:3. „Nepřemýšlel jsem, vystřelil na bránu a bylo to tam,“ popisoval výstavní trefu Stratil.

Kroměříž pak jako první v zápase slavila branku číslo čtyři: Neubert proměnil penaltu a zkompletoval tak hattrick. Avšak domácí nakonec berou všechny body, o což se svými góly postarali Eduard Smejkal a Robin Demeter.

„V zápase jsme nebyli o moc horší a zasloužili bychom si minimálně bod,“ uvedl po utkání Stratil pro fotbalunas.cz.

Výsledky 3. kola: Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 7:0 (4:0), Hulín - Petřkovice 0:1 (0:0), Vyškov - Fastav Zlín B 2:0 (1:0), Líšeň - Třebíč 0:3 (0:1), Blansko - Uničov 0:1 (0:1), Hlučín - Mohelnice 0:0 (0:0), Velké Meziříčí - Kroměříž 5:4 (3:3), Otrokovice - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:0).

1. FC Viktoria Otrokovice 3 2 1 0 9:4 7
2. MFK Vyškov 3 2 1 0 6:2 7
3. SK Uničov 3 2 1 0 6:3 7
4. SK Sigma Olomouc B 3 2 0 1 9:2 6
5. SK Spartak Hulín 3 2 0 1 6:2 6
6. Horácký FK Třebíč 3 2 0 1 6:3 6
7. FC Velké Meziříčí 3 2 0 1 11:11 6
8. 1.FC Slovácko B 3 1 2 0 4:2 5