• 0
Utkání 25. kola mezi Hrobci a Krupkou zaručovalo vyrovnaný souboj o horní příčky tabulky přeboru Ústeckého kraje. Jestli se tedy něco nečekalo, tak to byl výsledek 8:0, kterým nakonec domácí fotbalisté Hrobců rozdrtili svého soka. Podívejte se na video.

Kanonádu do sítě hostující Krupky odstartoval už v 16. minutě Karel Kejval z Hrobců, když se trefil přízemní střelou z velkého vápna. O osm minut později už to bylo 3:0, dvakrát uklidil míč mezi prázdné tři tyče Vít Kala.

Druhý poločas pokračoval v navyšování gólového účtu domácích Hrobců. Do další zcela odkryté branky zkompletoval Kala hattrick, o několik minut později se obdobně trefil i Jaromír Hála.

Domácí do konce utkání přidali další tři branky, a Krupku tak zcela zničili osmi góly. Díky demolici se Hrobce posunuly v tabulce na šesté místo soutěže.

Výsledky 25. kola: Hrobce - Krupka 8:0 (3:0), Blšany - Žatec 1:7 (1:7), Duchcov - Horní Jiřetín 1:0 np (0:0), Bílina - Postoloprty 5:1 (2:1), Střekov - Modlany 1:2 (1:0), Srbice - Proboštov 3:1 (2:0), LoKo Chomutov - Modrá 1:2 (0:1), Neštěmice - Štětí 0:5 (0:2).

1. SK Štětí 25 19 3 0 3 93:32 63
2. TJ Proboštov 25 14 3 1 7 59:36 49
3. TJ Krupka 25 15 0 1 9 72:55 46
4. Sokol Srbice 25 14 2 0 9 69:54 46
5. FK Slavoj Žatec 25 14 1 2 8 60:48 46
6. SK Hrobce 25 12 2 3 8 90:67 43
7. FK Chmel Blšany 25 14 0 1 10 72:59 43
8. TJ Baník Modlany 25 13 1 2 9 69:57 43