• 0
Vykáň prohrávala v utkání 25. kola přeboru Středočeského kraje se Lhotou už 0:2. Na konci zápasu se za domácí trefil náramnou dělovkou bývalý ligový hráč Lukáš Jarolím, v nastavení se trefila i futsalová legenda Martin Dlouhý. Fotbalisté Lhoty však nakonec utkání ovládli díky hattricku Matyáše Kudely 3:2. Podívejte se na video.

Pražská Slavia, Příbram, Slovácko či italská Siena. Branky střílel Lukáš Jarolím ve všech záložních řadách zmíněných týmů. A teď tak činí v dresu Čechie Vykáň v přeboru Středočeského kraje.

O tom, že góly střílet nezapomněl, a k tomu parádní, předvedl Jarolím v utkání s hosty ze Lhoty. Bývalý ligový záložník se v 83. minutě před vápnem hostů zbavil dotírajícího hráče efektní otočkou a tvrdou bombou snížil na 1:2.

O několik minut později ovšem dokončil hattrick hostující Matyáš Kudela. V nastavení se pak z penalty trefila další osobnost v dresu Vykáně, futsalová legenda s 158 starty za národní tým Martin Dlouhý.

Na obrat už ovšem bylo pozdě a i přes příspěvek Jarolíma a Dlouhého Vykáň prohrála se Lhotou poměrem 2:3.

Výsledky 25. kola: Vykáň - Lhota 2:3 (0:1), Velvary - ČLU Beroun 5:1 (1:0), Dobříš - Mnich. Hradiště 4:0 (3:0), Rejšice - Tuchlovice 2:1 (1:0), SK Rakovník - Jíloviště 3:0 (1:0), Hostouň - Sázava 1:2 np (1:1), Semice - Vraný 0:4 (0:3), Poříčí n/S. - Ostrá (odloženo).

1. Sokol Hostouň 25 16 3 3 3 55:33 57
2. Sportovní sdružení Ostrá 24 16 3 2 3 52:24 56
3. Slovan Velvary 25 15 3 1 6 67:33 52
4. SK Posázavan Poříčí n.Sáz. 24 12 1 8 3 44:33 46
5. MFK Dobříš 25 13 2 0 10 63:49 43
6. Čechie Vykáň 25 13 0 2 10 48:52 41
7. Mnichovohradišťský SK 25 11 2 1 11 34:35 38
8. Český lev-Union Beroun 25 12 0 1 12 49:39 37