• 0
Divize B ve svém 25. kole nabídla řadu skvělých fotbalových momentů. Domácí lídr z Lovosic nakonec ve šlágru podlehl třetímu Kladnu. Hosté v zápase předvedli pohlednou kombinaci na jeden dotyk. V dalším klání si pražský Meteor jasně poradil po krásných brankách s Litvínovem výsledkem 3:0. Podívejte se na video.

První Lovosice hostily v rámci 25. kola divize B třetí Kladno. Hostujícímu týmu se úvod zápasu vyvedl náramně, po nádherné kombinaci několika hráčů na jeden dotyk se z trefy do prázdné branky radoval Štěpán Hanzlík.

Fotbalistům Lovosic se ovšem na začátku druhé poločasu povedlo vyrovnat. Pokutový kop suverénně proměnil tvrdou ranou David Šraga. Ve zbývajícím čase již branka nepadla a utkání nakonec dospělo až do penaltového rozstřelu. V něm byli úspěšnější hráči Kladna a ze hřiště lídra si tak odvezli dva cenné body.

V dalším duelu kola se představil Meteor Praha proti hostům z Litvínova. První trefu utkání zaznamenal domácí Jan Jeřábek po zdařilém lobu až v 71. minutě.

O pět minut později se trefil ještě parádněji Antonín Hrdina, který centrovaný balón poslal do hostující sítě z akrobatické pozice. Výhru Meteoru na úplný závěr zápasu potvrdil Jan Fíček, jenž upravil na konečných 3:0.

Výsledky 25. kola: Lovosice - Kladno 1:2 np (1:1), Litoměřice - Neratovice 1:0 np (0:0), Český Brod - Vilémov 3:2 (2:0), Souš - Chomutov 1:3 (0:0), Meteor - Litvínov 3:0 (0:0), Louny - Libiš 0:2 (0:1), Úvaly - Tatran Rakovník 1:0 (0:0), Nymburk - Hor. Měcholupy 1:2 (0:2).

1. ASK Lovosice 25 15 4 3 3 45:23 56
2. SK Český Brod 25 12 4 5 4 53:27 49
3. SK Kladno 25 13 2 5 5 52:27 48
4. FK Meteor Praha VIII 25 12 4 3 6 49:30 47
5. Sokol Libiš 25 13 2 2 8 42:28 45
6. FK Neratovice - Byškovice 25 12 2 4 7 39:32 44
7. FK Baník Souš 25 11 3 4 7 38:32 43
8. SK Polaban Nymburk 25 8 3 6 8 26:28 36