• 0
Měl to být přímý souboj o první místo. Jenže Třeboradice na jaře nenavázaly na skvělé výkony z podzimní části sezony a ze druhé příčky se propadly na čtvrtou. Na té po utkání s lídrem z Přední Kopaniny zůstanou, ve 23. kole přeboru Prahy totiž prohrály 0:1. Podívejte se na video.

Neúspěšné období Třeboradic, po podzimu jednoho z kandidátů na celkový triumf, nemá konce. Na jaře aktuálně čtvrtý tým tabulky nebodoval hned v šesti z osmi zápasů.

Vyrovnaný duel na hřišti Přední Kopaniny přinesl branku až ve druhém poločase. Tomáš Literák napálil odražený míč z rohového kopu zpět do pokutového území a na malém vápně stojící Roman Hemzáček jeho střele pomohl mezi tři tyče.

Hráči Třeboradic okamžitě reklamovali ofsajd, ale jejich apelování bylo zbytečné - Hemzáček sice stál za obrannou linií, ale u tyče se zapomněl jeden z obránců hostů.

„Bohužel zápasy prohráváme hloupými chybami. Dostali jsme se do výsledkové krize. Máme marodku, karty. Hra není úplně špatná, ale nedaří se nám vyhrávat,“ mrzí kouče Třeboradic Jiřího Tesaře. Jeho svěřence už na čtvrtém místě dohání Cholupice, které mají jen horší skóre.

Jeho protějšek Sálem Hebousse tvrdil, že Kopanina vyhrála se štěstím. „První poločas jsme byli naprosto bezzubí. Byli jsme všude druzí, byla tam spousta negativ. Po tom průběhu, kdy byl z naší strany první poločas velmi tragický, jsem za tři body šťastný,“ řekl pro fotbalpraha.cz.

Přední Kopanina - Třeboradice 1:0 (0:0)

Branka: 48. Hemzáček.

Ostatní výsledky 23. kola: Zličín - Střešovice 1911 4:1 (2:0), Union Vršovice - Zbraslav 1:1 (0:0), Bohemians - FC Háje 3:1 (2:1), Královice - ČAFC Praha 1:4 (1:1), ABC Braník - Uhelné sklady 0:1 (0:1), Stodůlky - Motorlet Praha B 1:1 (1:0), Cholupice - Admira Praha B 3:0 (0:0).

1. FC Přední Kopanina 23 16 4 3 61:20 52
2. Sokol Královice 23 13 6 4 65:38 45
3. Bohemians Praha 23 13 5 5 51:35 44
4. SK Třeboradice 23 12 2 9 51:39 38
5. Sokol Cholupice 23 12 2 9 53:52 38
6. SK Zbraslav 23 10 7 6 51:32 37
7. ABC Braník 23 11 2 10 39:40 35
8. FK Admira Praha B 23 9 6 8 50:50 33