• 0
Bývalý ligový hráč a reprezentant Marek Kulič vstřelil v dresu Kratonoh dva góly a velkou měrou se podílel na demolici rezervy Trutnova. Lídr soutěže totiž ve 22. kole fotbalového přeboru Královéhradeckého kraje zvítězil 5:0. Nejen na Kuličovy trefy se podívejte ve videu.

Hvězda lídra z Kratonoh otevřela ve 14. minutě utkání skóre - Kulič dostal přesnou přihrávku na vápno a střelou do protipohybu gólmana rozjásal domácí fanoušky.

Zkušený záložník, jenž za reprezentaci odehrál dvanáct zápasů, přidal hned v úvodu druhé půle svůj druhý gól. Kratonohy rozehrávaly nepřímý volný kop uvnitř pokutového území, Kuličovi přiťukl spoluhráč balon a někdejší hráč Sparty či Mladé Boleslavi nekompromisní ranou zvýšil na 2:0.

Domácí se prosadili ještě třikrát a rezerva Trutnova si ze hřiště lídra tabulky odvezla nepopulárního „bůra“. Kratonohy mají na prvním místě pětibodový náskok na druhý Náchod.

Výsledky 22. kola: Jičín - Kostelec n/O. 5:0 (0:0), Dobruška - Slavia HK 2:1 np (1:1), Nové Město - Chlumec n. C. 2:4 (0:2), Kratonohy - Trutnov B 5:0 (1:0), Vysoká - Rychnov n. K. 1:2 (1:1), Č. Kostelec - Provodov 1:0 (0:0), Broumov - Náchod 0:3 (0:2), Týniště n.O. - RMSK Cidlina 3:1 (1:1).

1. Sokol Kratonohy 22 17 4 0 1 76:20 59
2. FK Náchod 22 14 5 2 1 67:18 54
3. RMSK Cidlina Nový Bydžov 22 14 1 0 7 54:24 44
4. SK Jičín 22 10 2 5 5 45:22 39
5. FK Vysoká nad Labem 21 11 2 1 7 53:33 38
6. FK Chlumec nad Cidlinou 22 12 1 0 9 65:51 38
7. FC Slavia Hradec Králové 21 11 0 4 6 52:30 37
8. FK Kostelec nad Orlicí 22 11 1 2 8 44:35 37