• 0
V minulosti utrpěl nesmírně vážně zranění, v jednom ze soubojů si polámal kosti v obličeji a devět dní ležel v umělém spánku. Lukáš Čambal těžké časy překonal a nyní střílí góly za Lanžhot - ve 23. kole fotbalového přeboru Jihomoravského kraje dal hned čtyři a velkou měrou se podílel na výhře 6:0 nad Jevišovicemi. Podívejte se na video.

Neuběhla ještě ani minuta a domácí favorit Sokol Lanžhot se radoval z úvodní branky do sítě hostů z Jevišovic. Trefil se slovenský mladík Čambal. Stejný hráč se v 18. minutě postavil k penaltě, kterou suverénně proměnil – 2:0.

Čistého hattricku dosáhl talentovaný záložník domácích už po půl hodině hry, kdy uklidil míč do odkryté branky. Čtyřicátou minutu ověnčil nádherný lob lanžhotského Erika Chvála, jímž domácí obránce zvyšoval už na 4:0.

Po přestávce přidal tvrdou ránou levačkou už svou čtvrtou trefu utkání Čambal. V 65. minutě pak dokončil demolici Jevišovic druhým gólem klání Chvál.

V dalším utkání soutěže porazila Bystrc Olympii Ráječko 3:1. Domácí zvítězili především díky dvěma mazaným brankám v druhém poločasu. Na 2:1 proměnil lišáckým způsobem po zemi přímý kop Jan Urban a na konečných 3:1 pak chytrou střelou zblízka upravil kapitán domácích Luboš Košulič.

Výsledky 23. kola: FK Znojmo - Rousínov 1:3 (1:1), Vojkovice - Bosonohy 2:1 (2:1), Bohunice - Boskovice 4:1 (0:1), Ivančice - Sparta Brno 2:4 (0:3), Moravská Slavia - Novosedly 3:2 (1:1), Lanžhot - Jevišovice 6:0 (4:0), Bystrc - Ráječko 3:1 (1:0), Mutěnice - M. Krumlov 2:1 (0:1).

1. Slovan Bzenec 22 18 1 3 64:26 55
2. TJ Tatran Bohunice 24 15 4 5 53:18 49
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 23 13 3 7 50:27 42
4. FK Mutěnice 23 12 5 6 43:24 41
5. FC Sparta Brno 22 12 2 8 52:35 38
6. SK Moravská Slavia 23 11 4 8 51:42 37
7. SK Olympia Ráječko 23 11 4 8 49:40 37
8. TJ Sokol Lanžhot 23 12 1 10 57:54 37