• 0
Fotbalisté Hodonína porazili v rámci 21. kola divize D Polnou vysoko 6:1 i díky dvěma trefám Tomáše Polácha. Bývalý záložník Slovácka či Brna nejprve ve 20. minutě srovnal skóre a po přestávce přidal ještě jeden gól. Nejen na jeho zásahy se podívejte ve videu.

Hodonín s Polnou velmi záhy prohrával - hned v první minutě poslal hosty do vedení Pavel Benda. „Úvod se nám vůbec nevydařil. Dostat tak brzy gól je ostuda, protože se nám to nestalo poprvé,“ láteřil pro klubový web trenér Hodonína František Komňacký.

Domácí ale odpověděli zásluhou Polácha a zbytek zápasu už patřil pouze jim. Do kabin se šlo za stavu 3:1 pro Hodonín, dva góly zaznamenal Martin Hanus.

I ve druhém poločase úřadoval majitel 268 ligových startů Polách. V 51. minutě proměnil přesný centr spoluhráče - 4:1. Třetí branku v zápase oslavil historicky nejlepší střelec MSFL Hanus a skóre uzavřel na konečných 6:1 těsně před koncem Radim Holešinský.

„Vypracovali jsme si dost šancí, se kterými jsme ne úplně stoprocentně naložili. Šest gólů je ale dost. Je to pro mužstvo povzbuzení a odměna za práci a čas, který fotbalu věnují,“ uzavřel Komňacký, bývalý trenér Baníku Ostrava nebo Jablonce.

Hodonín tak i nadále soupeři se Starou Říší o první místo v tabulce. Oba celky mají shodně 35 bodů. Lídr divize D totiž zvítězil nad Přerovem hladce 4:0.

Výsledky 21. kola (20. hraného): Hodonín - Slavoj Polná 6:1 (3:1), Uherský Brod - Vrchovina 1:0 (1:0), Blansko - Kozlovice 2:0 (2:0), Žďár n.Sázavou - Tasovice 1:0 (0:0), Ždírec n.D. - Šumperk 0:6 (0:2), Stará Říše - Přerov 4:0 (2:0), Pelhřimov - Rosice 2:1 (1:1), Havlíčkův Brod - Bystřice n.P. 2:1 (2:0).

1. Stará Říše 20 10 5 5 38:22 35
2. Hodonín 20 10 5 5 42:28 35
3. Blansko 20 9 7 4 32:19 34
4. Tasovice 20 9 7 4 28:21 34
5. Uherský Brod 20 10 2 8 26:26 32
6. Polná 20 8 6 6 27:31 30
7. Přerov 20 8 4 8 24:27 28
8. Pelhřimov 20 9 1 10 26:33 28