• 0
Fotbalový přebor Plzeňského kraje nabídl v 18. kole jedno velké překvapení. Lídr soutěže Rozvadov totiž prohrál na hřišti Zruče 0:1. Poslední celek tabulky tak na nesestupovou pozici ztrácí už pouze 4 body. Nejen na tento zápas se podívejte ve videu.

Zruč vstupovala do utkání jako jasný outsider, ale hosty z Rozvadova zaskočila už v úvodu zápasu. Hrdinou okamžiku byl Karel Kazda - domácí hráč nastoupil na hřiště v páté minutě jako náhradník a v osmé se radoval z gólu. Poslední tým tabulky těsné vedení udržel a získal první jarní body.

„Zlaté body, zaplať pánbůh za ně. Na soupeře jsme vlétli a v 8. minutě jsme šli do vedení. V první půli jsme byli lepší, bojovnější a měli jsme více šancí. Ve druhém poločase jsme vedení udrželi a vyhráli. Pevně doufám, že na tyto body navážeme,“ hodnotil utkání pro fotbalunas.cz trenér Zruče Ondřej Král.

Výsledky 18. kola: Lhota - Rokycany B 3:2 np (2:2), Vejpnice - Bolevec 3:2 np (2:2), Chotíkov - Luby 2:3 (0:2), Rapid Plzeň - Svéradice 1:2 (0:1), Horšovský Týn - Domažlice B 0:3 (0:1), Zruč - Rozvadov 1:0 (1:0), Sušice - Přeštice 4:1 (3:0), Holýšov - Mýto 3:1 (1:1).

1. TJ Rozvadov 18 13 1 1 3 40:18 42
2. TJ Přeštice 18 12 0 3 2 48:16 39
3. TJ Sušice 18 11 2 2 3 53:25 39
4. FK Svéradice 18 9 1 1 7 34:40 30
5. FC Chotíkov 1932 18 7 2 3 6 43:41 28
6. SKP Rapid Sport 18 6 3 3 6 23:26 27
7. Sokol Lhota 18 4 7 1 6 36:43 27
8. FK Holýšov 18 7 1 2 8 39:32 25