• 0
Velké drama přineslo 20. kolo ČFL. Na hřiště Jiskry Domažlice zavítal lídr soutěže Loko Vltavín. V utkání se domácí tým mohl spolehnout i na pomoc tří fotbalistů Viktorie Plzeň, mimo jiné na po zranění se vracejícího Radima Řezníka, který na jeden gól přihrál. Parádní přestřelka nakonec skončila 4:3 pro Domažlice. Podívejte se na video.

S Plzní slavil dva tituly. Doma má i stříbrnou medaili z Mistrovství Evropy hráčů do 17 let z roku 2006. Řeč je o Radimu Řezníkovi, obránci Viktorie Plzeň, jenž se v týmu Domažlic rozehrává po dlouhé pauze způsobené zraněním kolene.

A právě Řezníkem zakroucený balon v 52. minutě ze standardní situace usměrnil do sítě Loko Vltavín domácí Marek Bauer. Jednalo se už o druhou branku střelce v zápase, kterou zvyšoval na 3:1. Hostům z Vltavínu se nicméně v 57. minutě podařilo snížit díky dlouhému autu, který dolétl až do malého vápna k Hynku Prokešovi a ten vstřelil branku z bezprostřední blízkosti.

V 75. minutě pak vyrovnal střelou z dálky Ondřej Šípek. Ztráta dvoubrankového vedení ovšem domácí nepoložila a ti se nakonec díky dorážce z 84. minuty Lukáše Roubala mohli radovat ze zisku tří bodů. Vltavín tak klesl až na třetí místo, na čele jej po výhře v Benátkách 2:0 vystřídala Chrudim.

Výsledky 20. kola: Písek - Brozany 2:1 (1:0), Jirny - MAS Táborsko B 4:0 (2:0), Domažlice - Vltavín 4:3 (2:1), Dobrovice - Králův Dvůr 1:0 (0:0), Viktoria Žižkov - Most 6:0 (3:0), Kolín -Převýšov 1:0 (1:0), Štěchovice - Tachov 2:1 (1:0), Čáslav - Zápy 1:2 (0:0), Benátky - MFK Chrudim 0:2 (0:1).

1. MFK Chrudim 19 13 2 0 4 40:20 43
2. Loko Vltavín 19 11 2 3 3 45:22 40
3. SK Zápy 19 11 3 1 4 33:20 40
4. FK Viktoria Žižkov 20 12 0 3 5 47:22 39
5. SK Viktorie Jirny 19 11 1 3 4 37:29 38
6. Jiskra Domažlice 19 10 2 2 5 35:27 36
7. FC Písek 20 10 2 2 6 29:22 36
8. FK Králův Dvůr 20 8 4 2 6 27:23 34