• 0
Fotbalisté Aritmy završili podzimní část divize A tím nejlepším možným způsobem. Na domácím hřišti porazili v rámci 15. kola Klatovy vysoko 4:0. Na vítězství se velkou měrou podíleli Tomáš Volek a Igor Bogár, kteří si všechny branky zápasu rovnoměrně rozdělili. Nejen na jejich trefy se podívejte ve videu.

Na hřiště v pražských Vokovicích zavítalo 152 diváků, kteří viděli první gól už po čtvrthodině hry. Po míči za obranu se před prázdnou bránou zjevil Volek, jenž dostal přesnou přihrávku, s níž si s přehledem poradil.

Skóre prvního poločasu uzavřel ve 32. minutě Bogár, jenž proměnil nařízený pokutový kop. Ve druhém dějství se oba střelci prosadili znovu a jejich góly byly jako přes kopírák – nejprve se do odraženého míče za vápnem opřel v 53. minutě Volek, kterého napodobil v 77. minutě Bogár.

Podzimním mistrem se stalo suverénní Hořovicko, které za patnáct duelů prohrálo jen dvakrát – jednou se zmiňovanými Klatovy, podruhé s Karlovými Vary. Klub z Podkrušnohoří ztrácí z druhého místa šest bodů.

Výsledky 15. kola: Aritma Praha - Klatovy 4:0 (2:0), Nové Strašecí - Hořovicko 0:2 (0:0), Roudné - ZČE Plzeň 4:0 (1:0), Doubravka - Milevsko 0:1(0:1), Český Krumlov - Karlovy Vary 2:3 np (2:2), Čížová - Třeboň 1:0 np (0:0), Sedlčany - Rokycany 0:2 (0:0), Motorlet Praha - J. Hradec 2:0 (2:0).

1. Hořovicko 15 13 0 0 2 50:13 39
2. Karlovy Vary 15 9 2 2 2 31:16 33
3. Motorlet Praha 15 9 2 1 3 37:15 32
4. Rokycany 15 6 3 2 4 28:19 26
5. Sedlčany 15 6 3 2 4 24:21 26
6. Aritma Praha 15 7 0 4 4 30:18 25
7. Klatovy 15 7 1 2 5 30:23 25
8. Nové Strašecí 15 7 1 1 6 20:30 24