• 0
Kozlovice přivítaly ve 12. kole divize D Ždírec nad Doubravou. A už ve dvanácté minutě prohrávaly. Domácí kapitán Martin Král absolutně nezvládl pod tlakem dvou napadajících protivníků malou domů a školácky „namazal“ Pavlu Novotnému, který nabídku využil a poslal Ždírec do vedení 1:0. Podívejte se na video.

„My se trestáme vlastně sami. Málokdy nás soupeř nějak vykombinuje nebo přehraje. Většinou inkasujeme po našich úplně dětských chybách,“ vystihl problémy Kozlovic pro klubový web trenér Roman Matějka.

Nevídaná chyba však domácí fotbalisty nesrazila a ve dvacáté minutě vyrovnal Jakub Šolín. Tomu sice volej levačkou úplně nesedl, ale právě tak občas padají krásné góly – jeho střela zapadla do šibenice hostí.

Vedení zařídil po povedeném brejku střelou na přední tyč Dominik Hradil. Ještě do přestávky to bylo 3:1 – Lukáš Kaďorek upaloval sám na brankáře, který jej stáhl v pokutovém území. Nařízenou penaltu faulovaný hráč s přehledem proměnil.

Pořádně zamotané je čelo tabulky. Různé výsledky zapříčinily, že první čtyři pozice obsadily týmy s třiadvaceti body. Díky skóre vede Stará Říše.

Výsledky 12. kola (13. hraného): Rosice - Přerov 2:2 (2:1), Bystřice n.P. - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:0), Uherský Brod - Pelhřimov 1:0 (0:0), Blansko - Stará Říše 2:1 (1:1), Tasovice - Slavoj Polná 1:1 (0:0), Vrchovina - Šumperk 1:0 (1:0), Kozlovice - Ždírec n.D. 3:1 (3:1), Havlíčkův Brod - Hodonín 2:1 (1:0).

1. Stará Říše 13 7 2 4 22:11 23
2. Vrchovina 13 7 2 4 21:14 23
3. Hodonín 13 7 2 4 26:20 23
4. Uherský Brod 13 7 2 4 17:16 23
5. Pelhřimov 13 7 1 5 21:20 22
6. Přerov 13 6 4 3 15:14 22
7. Polná 13 6 3 4 17:17 21
8. Blansko 13 4 6 3 18:14 18