• 0
Na 11. kolo fotbalové divize A nebudou hráči ZČE Plzeň vzpomínat v dobrém. Za první poločas jim Hořovicko nasázelo čtyři branky a nakonec vyhrálo 6:0. Katem Plzně byl Vojtěch Zítek, který zaznamenal hattrick. Nejen na jeho trefy se podívejte na videu.

Hořovicko prokázalo, proč vede tabulku. Už v šesté minutě otevřel skóre po přihrávce před prázdnou bránu Zítek.

O dvacet minut později se tentýž hráč radoval znovu, tentokrát upaloval sám na brankáře, kterému udělal ještě kličku a opět zakončoval do prázdné sítě – 2:0. Takzvaný čistý hattrick dokončil pár minut před pauzou, když si navedl míč na hranici pokutového území a střelou k tyči nedal gólmanovi šanci.

Ještě do přestávky přidal čtvrtou branku povedeným přímým kopem Ondřej Vrabec, na nějž navázali ve druhém dějství Tomáš Srp a Martin Nademlejnský.

Na konci tabulky je stále Třeboň, která tentokrát těsně nestačila na pražský Motorlet. Tomu zařizoval výhru bývalý hráč Viktorie Plzeň či Žižkova Zdeněk Koukal penaltou na 2:1 z pětasedmdesáté minuty.

Výsledky 11. kola: ZČE Plzeň - Hořovicko 0:6 (0:4), J. Hradec - Milevsko 2:0 (1:0), Nové Strašecí - Karlovy Vary 1:3 (1:1), Roudné - Rokycany 3:2 np (2:2), Doubravka - Klatovy 1:2 (0:1), Český Krumlov - Aritma Praha 3:2 (2:2), Čížová - Sedlčany 2:4 (1:3), Motorlet Praha - Třeboň 2:1 (1:1).

1. Hořovicko 11 9 0 0 2 36:11 27
2. Karlovy Vary 11 8 0 2 1 26:11 26
3. Sedlčany 11 6 3 1 1 21:12 25
4. Motorlet Praha 11 6 2 0 3 24:12 22
5. Klatovy 11 6 0 2 3 26:16 20
6. Aritma Praha 11 5 0 4 2 21:12 19
7. Nové Strašecí 11 5 1 1 4 15:24 18
8. Rokycany 11 3 3 2 3 22:17 17