• 0
Poločasový stav 1:1 není nic neobvyklého. Přesně takové skóre svítilo na tabuli v Morkovicích a nikdo nemohl tušit, jakou smršť domácí v devátém kole přeboru Zlínského kraje předvedou ve druhé části. V rozmezí deseti minut nasázeli zkoprnělým fotbalistům Bystřice čtyři góly a bylo po zápase. Na kvanta branek se podívejte ve videu.

Hráči Bystřice v Morkovicích dokonce vedli ve 24. minutě zásluhou Romana Hradila 1:0, což bylo ovšem poslední, na co se zmohli.

Po půlhodině hry vyrovnal po povedeném sólu Kamil Chalupa, který v pětašedesáté minutě stál na začátku gólové smršti. Dostal míč do vápna, zasekl a poslal balon s přehledem do sítě – 2:1.

Domácí sázeli jednu branku za druhou a hosté nevěděli, kde jim hlava stojí. Z kolotoče vystoupili o deset minut později za stavu 5:1. Prosadili se Pavel Doležal a dvakrát Radim Handl. Na pětibrankový rozdíl ve skóre zvyšoval devět minut před koncem Jiří Škrdlík po nedorozumění mezi hostujícím brankářem a stoperem.

Výsledky 9. kola: Baťov 1930 - Slušovice 2:0 (1:0), Morkovice - Bystřice p.H. 6:1 (1:1), Luhačovice - Boršice 2:4 (1:1), Holešov - Provodov 4:3 np (3:3), Rožnov p.R. - Chropyně 3:2 np (2:2), Fryšták - Napajedla 2:1 (1:1), Štítná n.Vláří - Vigantice 0:1 (0:0).

1. SFK ELKO Holešov 9 6 2 0 1 26:17 22
2. FC Rožnov pod Radhoštěm 9 6 1 0 2 24:11 20
3. SK Baťov 1930 9 5 0 2 2 20:10 17
4. SK Boršice 9 4 1 2 2 22:10 16
5. FK Luhačovice 9 3 2 1 3 18:17 14
6. FK Vigantice 9 3 2 1 3 14:14 14
7. FC Morkovice 9 4 1 0 4 20:21 14
8. FC Fryšták 9 4 0 2 3 11:15 14