• 0
Ve 4. kole přeboru Plzeňského kraje se konaly fotbalové brankové hody. Třetí Chotíkov si venku vyšlápl na Lhotu, která jeho počínání odnesla debaklem 3:7. Lídr soutěže TJ Sušice potvrdil svou pozici jednoznačným vítězstvím 5:1 nad Svéradicemi. Sestřih gólů najdete ve videu.

Zápas ve Lhotě byl takřka rozhodnut už v prvním dějství, které jednoznačně ovládli hosté 4:1. Těm stačilo na vstřelení tolika branek jen 35 minut: „Máme v nové sezoně špatné začátky zápasů, takže jsem kluky obzvlášť upozorňoval, aby makali naplno hned od úvodu,“ litoval pro plzensky.denik.cz trenér Lhoty Petr Nykles, kterého jeho svěřenci moc neuposlechli.

Domácím se podařilo zásluhou Matěje Strejčka v 61. minutě alespoň snížit na rozdíl dvou branek, jenže tento stav dlouho nevydržel. Hned o šest minut později přidal svůj druhý gól v zápase David Míka: „David byl nejlepším hráčem a po jeho druhé trefě v zápase bylo prakticky rozhodnuto,“ radoval se kouč hostí Jaroslav Urbánek. Po něm se ještě dvakrát v rozmezí dvou minut radoval Jaroslav Lopata a bylo po zápase.

Lídrem soutěže je po výhře 5:1 Sušice, na chvostu tabulky zůstávají bezbodové celky Slavoj Mýto a SSK Bolevec.

Výsledky 4. kola: Horšovský Týn - Přeštice 1:5 (1:2), Zruč - Domažlice B 0:1 (0:1), Rapid Plzeň - Bolevec 1:0 (1:0), Vejpnice - Start VD Luby 1:0 (0:0), Rokycany B - Mýto 4:0 (1:0), Holýšov - Rozvadov 1:2 (1:2), Sušice - Svéradice 5:1 (1:1), Lhota - Chotíkov 3:7 (1:4)

1. TJ Sušice 4 3 1 0 0 15:4 11
2. TJ Přeštice 4 3 0 1 0 12:4 10
3. FC Chotíkov 1932 4 3 0 1 0 15:8 10
4. TJ Rozvadov 4 3 0 0 1 8:7 9
5. FK Holýšov 4 2 1 0 1 10:5 8
6. SKP Rapid Sport 4 2 1 0 1 6:4 8
7. Jiskra Domažlice B 4 2 0 1 1 9:5 7
8. SK Slavia Vejprnice 4 2 0 0 2 9:9 6