• 0
Bývalý reprezentant Jiří Štajner je v Chrastavě terno. Tým ještě v přeboru Libereckého kraje neztratil bod a s přehledem porazil Bozkov 4:2. Štajner se na výhře podílel především krásným přímým kopem ve třetí minutě nastavení, byl ale i na začátku akce před druhým gólem. Na góly 4. kola se podívejte ve videu.

Krásný gól dal také Milan Plesar z Frýdlantu. Ve 30. minutě zápasu ve Višňové napřáhl z nějakých třiceti metrů a vymetl šibenici domácí branky. Stav 1:1 však utkání dlouho nevydržel, na fotbalovou lahůdku reagoval domácí Martin Štrbák. Hosté se ale nevzdali a zásluhou Petra Coufala vyrovnali na konečných 2:2.

Košťálov deklasoval Hejnice 5:0, na nejjednoznačnějším výsledku kola se hattrickem podílel Jaroslav Cerman. Ten zvyšoval na 2:0 hlavičkou po rohovém kopu a to z jeho strany nebylo poslední slovo. Dvěma slepenými góly v rozmezí 73. a 75. minuty uzavřel skóre zápasu na 5:0 a především jeho druhá branka se povedla. Cerman zpracoval míč po autu do vápna a z voleje trefil přesně na vzdálenější tyč.

Chvost tabulky obývá na bodový zisk čekající Mšeno, které tentokrát podlehlo Sedmihorkám.

Výsledky 4. kola (3. hraného): Košťálov - Hejnice 5:0 (3:0), Bozkov - Chrastava 2:4 (0:1), Sedmihorky - Mšeno 2:0 (0:0), Česká Lípa - Doksy 0:2 (0:0), Lomnice - Velké Hamry 3:3 (2:1), Skalice - Železný Brod 0:0 (0:0), Višňová - Frýdlant 2:2 (2:1)

1. Chrastava 3 3 0 0 14:5 9
2. Sedmihorky 3 3 0 0 6:0 9
3. Bozkov 3 2 0 1 6:5 6
4. Višňová 3 1 2 0 11:5 5
5. Lomnice 3 1 2 0 8:6 5
6. Železný Brod 3 1 1 1 6:6 4
7. Frýdlant 3 1 1 1 9:9 4
8. Skalice 3 1 1 1 4:8 4