• 0
Ve 4. kole fotbalové Divize D se proti sobě postavily celky Bystřice nad Pernštejnem a Kozlovic. A byla to výjimečná podívaná. Soupeři si mezi sebe rovným dílem rozdělili osm branek. Pěkná trefa padla v Přerově, hostující Pelhřimov sice 2:3 prohrál, ale jeho druhý gól stál za to. Podívejte se na video.

Bystřice a Kozlovice jsou sice týmy ze středu tabulky, nicméně posledním výkonem by si zasloužily vyšší umístění. Útok skvělý, jen obrany vzhledem k výsledku 4:4 zrovna nezářily.

Přitom poločasový výsledek nějaké kanonádě nenapovídal, hosté vedli 2:1, ač byli zodpovědní za všechny góly – Marek Dostál si dal vlastní gól. Domácí po poločasové přestávce na svého soupeře takzvaně vlétli a přineslo to ovoce, respektive vyrovnávací gól na 2:2, o který se krásným volejem postaral Radek Sklenář.

Pak se do dvoubrankového vedení dostaly Kozlovice, nicméně dlouho jim nevydrželo. Během dvou minut bylo srovnáno a stav 4:4 vydržel až do konce.

Tabulku vede Přerov, který má ovšem zápas k dobru. Ačkoliv lídři Divize D dostali od Pelhřimova kuriózní branku z nepovedeného centru Ondřeje Sládoka, dokázali vývoj utkání převrátit ve svůj prospěch a zvítězit 3:2.

Výsledky 4. kola: Přerov - Pelhřimov 3:2 (1:1), Slovan Rosice - Havlíčkův Brod 3:1 (2:0), Bystřice n.P. - Kozlovice 4:4 (1:2), Tasovice - Ždírec n.D. 1:1 (0:0), Žďár n.Sázavou - Stará Říše 0:0 (0:0), Šumperk - Hodonín 2:3 (1:3), Slavoj Polná - Uherský Brod 1:1 (1:1), Vrchovina - Blansko 0:0 (0:0)

1. 1.FC Viktorie Přerov 5 3 1 1 5:5 10
2. FK Hodonín 4 3 0 1 7:6 9
3. FK Blansko 4 2 1 1 7:2 7
4. SFK Vrchovina 4 2 1 1 7:5 7
5. FC Slovan Rosice 4 2 1 1 6:4 7
6. ČSK Uherský Brod 4 2 1 1 5:4 7
7. Slavoj TKZ Polná 4 2 1 1 5:6 7
8. FK Pelhřimov 4 2 0 2 10:11 6