• 0
Ti diváci, kteří dorazili na třetí kolo středočeského přeboru, si vychutnali několik lahůdkových fotbalových momentů. Ať už je řeč o parádě sázavského Krále, individuálních akcích hráčů Rakovníku anebo o hattricku Nováka z Českého Lva zakončeného bombastickou tečkou, všechny momenty bavily. Na videu posuďte sami, který z nich byl nejzdařilejším.

Během klání mezi Tuchlovicemi a Sázavou se dostal v 17. minutě do vedení tým domácích. O to se postaral svým sebevědomým průnikem bývalý hráč Dinama Tbilisi Vasil Jalaghonia, když střelou do protipohybu proměnil hostujícího brankáře ve solný sloup.

Naději hostům vykřesal Král již zmíněnou zasekávačkou, za kterou by se nemusel vůbec stydět ani Arjen Robben z Bayernu pověstný obdobnými kousky.

Králova paráda ovšem hosty Sázavu nespasila, domácímu celku přiřkl výhru v 83. minutě chladnokrevně proměněnou penaltou Hajník.

Mezi SK Rejšicemi a SK Rakovníkem se pálilo ostrými. Zápas nakonec po 90 minutách skončil remízou 3:3 a v penaltovém rozstřelu na konci utkání svému týmu přiřkl vítězství rakovnický Fajgl. V zápase byly ovšem k vidění dvě parádní akce, o něž se postarali hráči vítězného týmu. Ústřední postavou v obou z nich byl rakovnický Červený.

Ten se nejprve už v 6. minutě vymotal přes tři bránící hráče, předložil míč do dobré pozice spoluhráči Pucholtovi a ten už neměl problém stát se prvním střelcem utkání. Hostující gólman se za jeho střelou natahoval marně.

Další lahůdku tentokrát už zcela ve vlastní režii Červený divákům dopřál záhy a to v 18. minutě. Balón se k němu dostal na hraně velkého vápna, Červený svým pohybem lišácky obalamutil znovu tři protihráče a levačkou zasunul pod bezmocným ochráncem hostující branky.

Definitivní tečku výčtu fotbalových lahůdek středočeského přeboru dal Novák z týmu Český lev - Union Beroun. Ten nechal svým hattrickem zajít chuť všem hráčům SK Lhoty na tři body a svou dominanci v utkání potvrdil bombou z 80. minuty.

Výsledky 3. kola: Poříčí n/S. - Vykáň 1:0 (0:0), Ostrá - Jíloviště 2:1 (2:0), ČLU Beroun - Lhota 3:1 (1:0), Tuchlovice - Sázava 2:1 (1:0), Rejšice - SK Rakovník 3:4 np (3:3), Dobříš - Hostouň 1:3 (1:2), Velvary - Semice 8:2 (4:2), Mnich. Hradiště - Vraný 2:1 np (1:1).

1. Sokol Hostouň 3 2 1 0 0 7:3 8
2. SK Posázavan Poříčí n.Sáz. 3 2 0 1 0 5:4 7
3. MFK Dobříš 3 2 0 0 1 12:7 6
4. Mnichovohradišťský SK 3 1 1 1 0 6:4 6
5. TJ Jíloviště 3 1 1 0 1 7:5 5
6. FK Kavalier Sázava 3 1 1 0 1 7:5 5
7. Sportovní sdružení Ostrá 2 1 0 1 0 2:2 4
8. SK Rejšice 3 0 1 2 0 6:7 4