• 0
Byl to na dlouhou dobu poslední zápas, který v přeboru Libereckého kraje odehrál Pěnčín-Turnov B. V další sezóně se s jeho působením ve fotbalových soutěžích totiž nepočítá. Rozlučka se rezervě divizního klubu ale příliš nepodařila, v Železném Brodě prohrála 0:3. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Se sezónou i s celým fotbalem se určitě chtěl Pěnčín-Turnov B rozloučit vítězně. Jenže v dohrávce 15. kola, která zakončila celý soutěžní ročník, jim nic nehrálo do karet.

Pěnčín-Turnov B přijel do Železného Brodu pouze s jedenácti hráči, což se nakonec ukázalo jako největší problém. Už po dvaceti minutách hry se totiž zranil útočník Šulc a hosté museli utkání dohrávat v deseti.

První poločas se sice odehrál bez branek, to se však změnilo po změně stran. Hráči Železného Brodu totiž během osmi minut dokázali vstřelit tři branky. A právě na tu třetí určitě jen tak nezapomene brankář hostů Semenský.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Ten chtěl v 60. minutě od své brány rychle rozehrát balon, jenže situaci podcenil. Míč zachytil Picek a po jednom doteku pohotově vypálil. A brankář Semenský byl možná natolik překvapený, že znovu chyboval. Střelu, která mířila přímo na něj, totiž nedokázal chytit.

Pro Pěnčín-Turnov B to tak byla lehce hořká tečka celé sezóny, ve které mužstvo obsadilo desátou příčku.

Výsledky 15. kola (26. hrané): Mšeno - Chrastava 2:1 (1:0), Košťálov - Višňová 4:1 (2:0), Železný Brod - Pěnčín-Turnov B 3:0 (0:0), Sedmihorky - Semily 2:3 (1:1), Doksy - Hrádek 2:1 (0:1), Bozkov - Skalice 6:4 (3:2), Velké Hamry - Česká Lípa 7:1 (3:0).

1. Semily 26 19 3 4 76:32 60
2. Chrastava 26 17 2 7 68:36 53
3. Doksy 26 12 5 9 45:43 41
4. Mšeno-Jablonec nad Nisou 26 11 6 9 37:40 39
5. Bozkov 26 10 8 8 55:59 38
6. Sedmihorky 26 11 4 11 52:43 37
7. Višňová 26 9 9 8 49:44 36
8. Velké Hamry 26 11 3 12 45:54 36