• 0
Další debakl. Horní Jelení, poslední tým přeboru Pardubického kraje, ve 26. kole prohrálo s Moravskou Třebovou 0:9 a v letošní sezóně tak inkasovalo už 105 branek. Tak špatně na tom není žádný tým z ostatních krajských přeborů. Na sestřih zápasu se podívejte na videu.

Co je v Horním Jelení špatně? Zřejmě úplně všechno. Poslední celek tabulky si totiž v probíhající sezóně připsal zatím jen dvě tříbodová vítězství, naopak po základní hrací době odcházel jako poražený ve dvaceti případech.

Skóre 24:105 mluví za vše. A to ještě do konce soutěže zbývají tři kola...

O překonání hranice stovky inkasovaných gólů Horního Jelení se postarali fotbalisté Moravské Třebové, kteří domácím hráčům nedovolili skórovat, zatímco sami nastříleli úctyhodných devět branek.

Po prvním poločase ovšem hosté vedli „pouze“ o tři branky a na debakl to nevypadalo. Jenže Moravská Třebová ve druhé půli nezvolnila a postupně do sítě Horního Jelení dostala míč ještě šestkrát. Z toho tři góly dali hosté mezi 86. a 89. minutou.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Horní Jelení tak po dalším debaklu zůstalo na posledním místě tabulky, navíc se mu Pardubičky vzdálily na rozdíl pěti bodů. Podaří se Hornímu Jelení se v závěru soutěže vzchopit, nebo bude pouze narůstat počet inkasových gólů?

Výsledky 26. kola: Letohrad B - Hlinsko 4:2 (3:0), Žamberk - Choceň 3:4 np (3:3), Polička - Lanškroun 0:2 (0:1), Litomyšl - Pardubičky 1:2 (1:0), Chrudim B - Holice 4:0 (3:0), Moravany - Třemošnice 2:1 np (1:0), Dolní Újezd - Svitavy 0:7 (0:3), Horní Jelení - Moravská Třebová 0:9 (0:3).

1. Chrudim B 27 18 3 0 6 79:21 60
2. Lanškroun 27 17 3 3 4 60:30 60
3. Holice 27 16 3 3 5 69:26 57
4. Moravany 27 15 2 5 5 60:33 54
5. Choceň 27 13 6 0 8 56:31 51
6. Žamberk 27 10 8 2 7 38:32 48
7. Svitavy 27 13 2 2 10 61:41 45
8. Polička 27 11 4 3 9 47:39 44