• 0
Ta rána byla vskutku nechytatelná. A také klíčová. Díky ní se Boršice ujaly vedení v zápase 24. kola přeboru Zlínského kraje proti Baťovu a už ho nepustily. Třetí tým tabulky dokázal otočit nepříznivý vývoj a vyhrál 5:3. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Taková střela se mu už možná nikdy nepovede. Boršický Kaspřák ve druhém poločase duelu proti Baťovu totiž zaznamenal parádní trefu ze střední vzdálenosti.

Na polovině soupeře přebral míč, jedním dotekem ho zpracoval, a poté už ukázal, jaký dynamit se skrývá v jeho pravé noze. Kaspřák natáhl ke střele zhruba 24 metrů od brány a míč trefil tak dokonale, že gólman Baťova jen bezmocně plachtil vzduchem.

Pro Boršice to navíc byl důležitý gól. V předchozím průběhu totiž favorizovaní hosté prohrávali o dvě branky, skóre však dokázali vyrovnat. Před přestávkou si sice Baťov vzal ztracené vedení zpět, Boršice ale znovu srovnali.

Rozhodl tak druhý poločas a v něm jediný muž - Petr Kaspřák. Nejdříve zmiňovanou parádní trefou vystřelil svému týmu vedení a v 70. minutě ho pojistil svou druhou brankou. A ta byla také velmi povedená.

Kaspřák se totiž na hranici desítky odvážil vypálit z první a jeho tvrdá rána zamířila pod břevno. Domácí gólman byl stejně jako v prvním případě bez šance.

Boršice se tak po vítězství 5:3 dotáhly na druhý Holešov, který doma překvapivě podlehl Luhačovicím. Jeho zaváhání však nejvíce pomohlo vedoucímu Vsetínu, který má dvě kola před koncem čtyřbodový náskok.

Výsledky 24. kola: Provodov - Chropyně 6:1 (1:0), Rožnov pod Radhoštěm - Bystřice pod Hostýnem 1:0 (1:0), Baťov 1930 - Boršice 3:5 (3:3), Kelč - Fryšták 1:0 np (0:0), Holešov - Luhačovice 1:2 (1:0), Morkovice - Vsetín 0:2 (0:1), Vizovice - Vigantice 0:7 (0:4).

1. Vsetín 24 19 0 1 4 64:22 58
2. Holešov 24 15 3 3 3 52:26 54
3. Boršice 24 15 4 0 5 57:32 53
4. Rožnov pod Radhoštěm 24 12 2 2 8 39:26 42
5. Provodov 24 10 4 2 8 60:51 40
6. Morkovice 24 9 5 2 8 40:35 39
7. Luhačovice 24 10 2 2 10 50:43 36
8. Bystřice pod Hostýnem 24 8 2 5 9 36:35 33