• 1
Byl to souboj Davida s Goliášem. Poslední Stará Role sice ve 24. kole přeboru Karlovarského kraje vzdorovala první Březové, nakonec si však odvezla debakl 3:7. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Co sám zmůžu? Možná takovou otázku si po konci duelu 28. kola mezi Březovou a Starou Rolí položil útočník Martin Plch. Ten totiž dal prvnímu celku tabulky tři góly, Stará Role ale na favorita stejně nestačila a prohrála 3:7.

Březová dobře vstoupila do zápasu, už ve 14. minutě totiž domácí vedli 2:0. Jenže hráči Staré Role, kteří hrají o záchranu v soutěži, se nenechali zlomit. Hostující Plch totiž během dalších sedmi minut dvakrát skóroval a srovnal stav zápasu.

Do konce první půle ale bylo vše jinak. A postaral se o to domácí kanonýr Tomáš Bereczký. Ten během 19 minut zaznamenal hattrick a v podstatě rozhodl o dalším průběhu utkání.

První celek tabulky už poté totiž utkání kontroloval a ve druhém poločase přidal další dvě branky. V závěru ještě snížil z penalty Plch, který tak zkompletoval svůj hattrick.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Zatímco Březová už s předstihem slaví titul v přeboru Karlovarského kraje, Stará Role bude ve zbývajících dvou kolech ještě bojovat o záchranu. Spodek tabulky je totiž vyrovnaný, o udržení hrají tři celky.

Výsledky 24. kola: Březová - Stará Role 7:3 (5:2), Lomnice - Citice 2:1 np (1:1), Královské Poříčí - Ostrov 0:2 (0:1), Nejdek - Cheb 3:4 (2:2), Horní Slavkov - Františkovy Lázně 1:3 (0:1), Kynšperk - Nové Sedlo 0:2 (0:0), Lokomotiva Karlovy Vary - Toužim 3:5 (1:4).

1. Březová 24 18 2 1 3 98:26 59
2. Toužim 24 15 0 3 6 86:40 48
3. Nové Sedlo 24 15 0 3 6 56:33 48
4. Citice 24 13 0 2 9 60:61 41
5. Ostrov 24 12 1 2 9 59:44 40
6. Cheb 24 13 0 0 11 76:74 39
7. Lomnice 24 10 3 1 10 48:49 37
8. Lokomotiva Karlovy Vary 24 9 4 0 11 51:58 35