• 0
Z velkého fotbalu sice odešel, góly ale střílet nezapomněl. Bývalý ligový útočník a reprezentant Jiří Štajner vstřelil svůj další gól v dresu Chrastavy, která hraje přebor Libereckého kraje. Ve 27. kole se vyhlášený fotbalový hračička podílel gólem na vítězství 5:1. Na jeho branku se můžete podívat na videu.

Autor 64 ligových branek a člen Klubu ligových kanonýrů nyní předvádí své fotbalové umění v Chrastavě. Pro klub z libereckého kraje je Jiří Štajner přínosem nejen na hřišti, ale i v tom smyslu, že jeho jméno přitáhne na stadion více diváků.

A ti, kteří přišli na zápas 25. kola, kdy Chrastava hostila Velké Hamry, svého rozhodnutí určitě nelitovali. Domácí totiž předvedli ofenzivní koncert a soupeře porazili jednoznačným výsledkem 5:1.

Jedním gólem přispěl i Štajner. Ve 28. minutě si zpracoval míč na hranici velkého vápna a levou nohou ho pohotově poslal do brány.

Bývalý hráč Liberce, Mladé Boleslavi či německého Hannoveru se dostal do dalších dvou šancí ve druhém poločase, ty však neproměnil. V tomto zápase tak fotbalovou legendu zastínil jeho spoluhráč Beneš, který se trefil hned čtyřikrát.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Tři kola před koncem soutěže se Chrastava nachází na druhém místě tabulky, šance na postup do divize už je ale pouze v oblasti teorie. Chrastava totiž na první Semily ztrácí sedm bodů.

Výsledky 25. kola: Hrádek nad Nisou - Česká Lípa 0:3 (0:2), Chrastava - Velké Hamry 5:1 (1:1), Semily - Bozkov 5:1 (3:0), Košťálov - Mšeno 0:1 (0:0), Železný Brod - Sedmihorky 1:7 (0:3), Skalice - Višňová 0:1 (0:0), Pěnčín-Turnov B - Doksy 3:3 (2:0).

1. Semily 23 17 3 3 68:27 54
2. Chrastava 23 15 2 6 60:31 47
3. Doksy 23 10 5 8 40:39 35
4. Mšeno-Jablonec nad Nisou 23 10 5 8 34:33 35
5. Bozkov 23 9 8 6 45:46 35
6. Sedmihorky 23 10 3 10 46:38 33
7. Višňová 23 8 8 7 45:38 32
8. Železný Brod 23 8 7 8 53:50 31