• 0
Každá série jednou končí. Fotbalistům ČAFC Praha hrajícím Pražská teplárenská přebor vše v jarní části sezony vycházelo, na desátý pokus ale narazili. Podívejte se na video.

Na hřišti Unionu Vršovic prohráli 0:3. A byl to ze strany domácích velmi rychlý proces: po dvou minutách dal perfektně trefenou ranou první gól Martin Mojžíš, ve 20. a 30. minutě se prosadil Martin Humpl. Nejdřív dorážel do prázdné branky, pak proměnil sólo na brankáře.

Diváci se nenudili v zápase Motorlet B versus Třeboradice, v němž padlo hned sedm gólů! Na první gól se čekalo až do 44. minuty, kdy se prosadil Jindřich Faktor, který si výborně zpracoval dlouhý pas a sám před brankářem pálil přesně.

Po výměně stran pak začala přestřelka. Domácí pět minut po začátku druhé půle navýšili vedení, hosté ale záhy snížili.

Stejný scénář se pak opakoval a v 81. minutě svítilo na tabuli skóre 3:2.

Jenomže Motorlet B vypjatý závěr nepřipustil a dvěma trefami z 87. a 90. minuty rozhodl o konečné výhře 5:2.

Výsledky 25. kola: Střešovice - Kolovraty 1:1, Union Vršovice - ČAFC 3:0, Královice - Libuš 1:1, Meteor B - Uhelné sklady 1:2, Motorlet B - Třeboradice 5:2, Radotín - Tempo 1:1, Př. Kopanina - Admira B 3:2, Cholupice - Háje 3:3.

1. Př.Kopanina 25 20 2 3 75:25 62
2. Uhelné sklady 25 18 0 7 79:57 54
3. Vršovice 25 13 8 4 39:26 47
4. ČAFC 25 13 7 5 67:42 46
5. Cholupice 25 12 5 8 51:55 41
6. Královice 25 12 4 9 75:55 40
7. Háje 25 11 4 10 50:56 37
8. Třeboradice 25 10 5 10 51:44 35