• 0
Souboj o první místo v přeboru Zlínského kraje pokračoval i ve 21. kole. Zatímco fotbalisté druhého Holešova ztratili bod s Kelčí, vedoucí Vsetín s přehledem porazil poslední Vizovice 5:0. Na sestřih uplynulého kola se podívejte na videu.

Pusťte si sestřihy z dalších soutěží

Holešov, který dlouho držel prvenství v soutěži, vybojoval na půdě Kelče vítězství 3:2 po penaltách a do tabulky si tak zapsal pouze dva body místo tří.

Zajímavostí je, že všechny čtyři branky padly v prvním poločase. Ve druhé části zápasu se favorizovaný Holešov sice snažil zvrátit výhru na svoji stranu, to se mu však podařilo až po pokutových kopech.

Ve 21. kole přeboru Zlínského kraje naopak nezaváhal lídr ze Vsetína. Ten na svém hřišti deklasoval poslední Vizovice 5:0. Za pozornost stála hlavně první branka Vsetína, která padla už ve 3. minutě.

Domácí totiž zamkli Vizovice v jejich šestnáctce a gólman hostů měl plné ruce práce. Nejprve zlikvidoval dvě slibné střely Vsetína, poté ho ale překonal z hranice desítky Jaroš.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Ve zbytku utkání už vizovický brankář příliš nečaroval. Vsetín do poločasu totiž přidal další dva góly a ve druhé půli se trefil ještě dvakrát.

Vsetín si tak v čele tabulky vytvořil před Holešovem dvoubodový náskok. Boj o postup do divize tak bude ještě určitě napínavý.

Výsledky 21. kola: Chropyně - Baťov 7:0 (4:0), Luhačovice - Provodov 4:0 (2:0), Bystřice pod Hostýnem - Vigantice 5:1 (3:1), Vsetín - Vizovice 5:0 (3:0), Kelč - Holešov 2:3 np (2:2), Fryšták - Rožnov pod Radhoštěm 1:2 np (1:1), Boršice - Morkovice 2:1 (1:1).

1. Vsetín 21 17 0 1 3 59:19 52
2. Holešov 21 14 3 2 2 47:21 50
3. Boršice 21 13 4 0 4 41:24 47
4. Rožnov pod Radhoštěm 21 11 2 2 6 38:22 39
5. Morkovice 21 8 5 2 6 37:28 36
6. Provodov 21 8 3 2 8 48:45 32
7. Bystřice pod Hostýnem 21 8 2 3 8 32:30 31
8. Luhačovice 21 7 2 2 10 41:42 27